Vyberte možnost Stránka

Jak se nosí trička s anglickými nápisy v Asii? Bez starostí s překladem

Jak se nosí trička s anglickými nápisy v Asii? Bez starostí s překladem
Rate this post
!AdSense – before contentDěti, důchodci i mladí lidé milují trička. Jsou pohodlná, univerzální a slušivá. A to, že mají nevhodný nápis nebo potisk? Komu by to vadilo!

Nám tedy určitě ne…

vtipne-napisy-na-trikach-2 vtipne-napisy-na-trikach-3 vtipne-napisy-na-trikach-4 vtipne-napisy-na-trikach-5 vtipne-napisy-na-trikach-6

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.