Vyberte možnost Stránka

TOP 3 mužské problémy – Jak je zvládnout?

TOP 3 mužské problémy – Jak je zvládnout?
Rate this post
!AdSense – before contentTohle jsou 3 největší mužské problémy, které dokáží způsobit nepříjemnosti a trpné situace. Vyhněte se pohoršení nebo lítostivým pohledům!

Chlapské tělo dokáže někdy dost potrápit, a to teď nemluvíme o kilu navíc, mateřském znaménku nebo nespokojenosti s tvarem nosu. To se dá změnit vlastní vůli a dřinou, nebo drobným zákrokem.

Čtěte také: Chlap pod kudlou – Co všechno se dá upravit?

Horší jsou tělesné projevy, které mohou chlapa dostat dostat nepříjemných situací. Výsledkem jsou pak znechucené a lítostivé pohledy, které dokáží chlapským sebevědomím pěkně zamávat.

Poradíme, jak zatočit se třemi největšími tělesnými problémy chlapů!

Svědění v rozkroku

Podrbat se, porovnat nádobíčko musí čas od času každý chlap. Nutkání dát v rozkroku věci do pořádku by mělo být soukromou záležitostí, dbejte tedy na to, kdy a jak se “do této práce“ pustíte. Kromě toho však je třeba vědět, že svědění může signalizovat i mnohem závažnější problém. Plísňová infekce způsobuje časté svědění, loupání kůže a vysušení nádobíčka.

Léčbu zvládnete levou zadní, použitím krému na ekzém, antibakteriálním krémem a nošením volnějšího spodního prádla, které každý den měňte. doporučujeme také návštěvu lékaře. 

Zápach z úst

Zápach z úst, odborně Halitóza, je velmi častý jev, který je způsoben bakteriemi, jež v ústní dutině vegetují úplně běžně. Zjistěte, jak bojovat proti zápachu z úst v tomto článku: Mluv a dýchej bez obav – Přinášíme nejúčinnější pomoc při zápachu z úst

Příliš malý penis

Někdo tvrdí, že na velikosti penisu záleží, druhý se zase obhajuje rčením, že i s malým kašpárkem jde zahrát velké divadlo. Ať už je to tak nebo tak, je velikost penisu diskutovaným tématem u obou pohlaví.

V dnešní době existují různé možnosti zvětšení, víte, jaké to jsou? Čtěte:

Pánové, víte jak si ho zvětšit? Účinné cviky na zvětšení penisu!

Vše o zvětšení penisu

Pomůcky na zvetšení penisu vám pomohou lépe uspokojit svou přítelkyni!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.