Vyberte možnost Stránka

Pomůcky na zvetšení penisu vám pomohou lépe uspokojit svou přítelkyni!

Pomůcky na zvetšení penisu vám pomohou lépe uspokojit svou přítelkyni!
Rate this post

Nejste žádný alfasamec s obrem v kalhotách? Nevadí, tyhle sex pomůcky vám těch pár chybějících centimetrů dodají rychle a bez čekání!

Vyzkoušíte pomůcky na zvetšení penisu? Vaše přítelkyně bude nadšená!

Velikost penisu je při sexu důležitá, nejen pro samotné uspokojení partnerky, nýbrž i pro psychiku a sebevědomí muže.

Abyste se cítil v posteli jako král, je možné si svůj penis snadno prodloužit, zvětšit a udělat z něj sex mašinu na ženské orgasmy.

Jak? Odpovědí jsou tyto chytré a cenově dostupné pomůcky na zvětšení penisu.

Prodlužovací návlek na penis Adon

Díky návleku si muž vyzkouší pocit delšího nádobíčka rychle a naprosto jednoduše. Měkký materiál s vnějšími i vnitřními výstupky bude pro vás i partnerku dráždivý, navíc díky přizpůsobivému tvaru návlek dobře drží.

Otestováno redakcí: Při nasazení návleku jsem měl pocit příjemného sevření penisu, což jsem si užil při masturbaci, tak i při samotné akci. Výstupky mě dráždily tak, že jsem se dovnitř málem “udělal“.

navlek-prodluzovaci

Celkově je návlek Adon hodně praktická hračka – výrazně zvětší penis, dobře drží, materiál se netrhá, cena okolo 470 korun.

Vakuová pumpa Purple Power

Ať už máte problémy s erekcí či s velikostí svého penisu, vakuová pumpa vám rychle vaše problémy vyřeší. Podtlak dokáže zázraky jak s nedostatečnou velikostí, tak dokáže dlouhodobě zlepšit vaší erekci. Podtlak nahrne do vašeho nádobíčka více krve a tím dojde ke zvětšení objemu i citlivosti.

Otestováno redakcí: Ne že bych měl problémy s erekcí, ale chápu, že někdy dokáží věk, stres a nervozita z nové známosti udělat svoje. Za mě je použití pumpy snadnou záležitostí se 100% výsledky. Dokonce jsem někde četl, že její používání doporučují i lékaři při problémech s erekcí.

vakuova-pumpa-purple

Vaše nádobíčko zvětší až o 2 cm, pomůže s erekcí a také zvýší citlivost, takže je sex pak o to intenzivnější. Cena okolo 630 korun.

Andropenis Extender GOLD

Použití této pomůcky je na delší dobu, je tak třeba mít dostatečnou motivaci. Blonďatá kočka ve vaší posteli vás jistě dokáže dostatečně motivovat! A věřte, že motivaci budete potřebavat, protože nošení Andropenisu je jako nošení rovnátek děsná otrava. ALE! Výsledek pak stojí za to. Po půl roce nošení se z vás stane velký chlap s pořádnou výbavou v kalhotách. Zvětšení penisu záleží na mnoha faktorech, ale ať už půjde o 3 nebo 5 cm, zůstanou vám trvale! Což za ty galeje stojí!

Otestováno čtenářem Petrem J. : Po 5 měsících nošení jsem získal 3 a půl centimetru navíc. S přítelkyní jsme to náležitě oslavili a při sexu jsme konečně byli oba spokojení!

andropenis

Lékařská pomůcka je na dlouhou trať, ale zlepšení je garantováno! 

Další šikovné pomůcky ke zkvalitnění vašeho sexuálního života najdete zde:

Luxusní vibrátory Růžový slon

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!