Vyberte možnost Stránka

Bělení zubů doma – Jaké to má výhody?

Bělení zubů doma – Jaké to má výhody?
Rate this post
!AdSense – before contentChcete oslňovat ženy svým bělostným úsměvem? Poradíme vám, jak na to!

Bělení zubů je dnes již zcela běžné! K bílému chrupu však vede několik cest, které liší cenově i způsobem bělení. Víte, která z variant je tou nejvýhodnější a zároveň nejméně rizikovou?

 

Obsah článku

Bělení zubů v domácím prostředí

Bělení zubů doma může mít své pro, ale také proti. To záleží na tom, jakému způsobu bělení dáte přednost.

 

Profesionální bělící sady

Výhody

Volně prodejné bělící prostředky jsou oblíbené hned z několika důvodů. Tak především pomáhají vybělit zažloutlý chrup až o několik odstínů a také odstraní ze zubů nehezké skvrny způsobené jídlem i pitím. kromě toho jsou finančně dostupné, bělící kůra vyjde na pár stovek, což je v porovnání s bělením u zubaře dost vysoký cenový rozdíl.

Bělící prostředek nevyžaduje žádný odborný dohled lékaře, zvládne to každý! Stačí se držet instrukcí v příbalových letáčcích bělících prostředků. I tak se ovšem obecně doporučuje dojít si na prohlídku zubů ještě před začátkem bělení. Zubní lékař nebo dentální hygienistka zkontrolují stav chrupu i dásní a vy tak budete mít jistotu, že bělení bude probíhat tak, jak má.

Bělení v soukromí svého domova má také tu výhodu, že celý proces si můžete načasovat tak, jak potřebujete. Nikdo vás u aplikace ani působení bělících přípravků neuvidí.

 

Nevýhody a rizika

Špatným výběrem bělících produktů můžete ohrozit celkové zdraví svého chrupu! Pokud budete hledat bělící gely jen podle toho, jakou mají účinnost, aniž byste si pečlivě pročetli složení, může se stát, že na svůj chrup nanesete přípravek obsahující nebezpečné kyseliny a mimo jiné i peroxid, který narušuje zubní sklovinu a způsobuje zvýšenou citlivost.

 

Bělící účinek a riziko ztráty chrupu

Nechcete řešit zdravotní komplikace způsobené peroxidem? Pak si pořiďte bělící gel, v jehož složení jsou pouze přírodní látky. Sada na bělení zubů Simplesmile bez peroxidu zajistí bílý úsměv i bez rizika zvýšené citlivosti nebo dokonce ztráty zubů!

 
Máte zkušenosti s používáním volně prodejných bělících prostředků?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.