Vyberte možnost Stránka

Stres během předvánočního období? Zažeňte ho pomocí sexu!

Stres během předvánočního období? Zažeňte ho pomocí sexu!
Rate this post

Nenechte si předvánoční období znepříjemnit všudepřítomným stresem! Užívejte si sexu více, než kdy jindy!

Nakoupit dárky, jídlo a vánoční výzdobu. Stihnout všechny pracovní povinnosti! Pomoct partnerce s úklidem? Tolik povinností dokáže člověka pěkně otrávit a vystresovat! Zdá se vám, ež se snad toho Štědrého dne ani nedočkáte? Poradíme vám, jak si zpříjemnit předvánoční čas!

 

Obsah článku

Sexem až ke Štědrému dni

Dočkat se a hlavně přežít Vánoce ve zdraví to je pro každého chlapa náročná věc. Abyste to zvládli, je třeba si dělat dobře víc , než kdykoliv jindy během roku! Přinášíme vám tipy, jak si v nabitém programu prosince najít čas na sebe a svou partnerku!

1. Mazlení v kině

Rádi si zajdete do kina? Co vám brání v tom si užít jako na zadních sedačkách jako za mlada? Ukojte vzájemně své touhy v přítmí kina!

2. Sex po telefonu

Snažíte se vyřídit všechny pracovní povinnosti, abyste měli o Vánocích volno a klid? Zpestřete si pracovní dobu lascivním telefonátem se svou partnerkou. Pokud vám šéf nervózně pobíhá za zády, budete se muset spokojit s sms zprávami.

3. Polední pauza

Domluvte se na společném obědě a pak už jen na vhodném místě vykasejte její sukýnku… .

4. Relax ve vaně

Odpočívá vaše partnerka po práci ve vaně? Zkuste jí pomocí sprchové hlavice přivodit mnohonásobný orgasmus.

5. Překvapte ji při zdobení

Snaží se vaše manželka vytvořit vánoční atmosféru pomocí vánoční dekorace? Překvapte jí u věšení vánoční hvězdy u okna nebo při zapalování svíčky na stole.

6. Na nákupech

Vánoční nákupy jsou otrava! Zvláště v obchodě s oblečením. Až si vás zavolá do kabinky, namísto řečí jak moc jí to sluší, jí to rovnou ukažte!

7. Předvánoční úklid

Přijdete domů a vaše milá na všech čtyřech, v gumových rukavicích vytírá podlahu? Kdo by odolal?

8. Žhavá mailová konverzace

Nudnou pracovní dobu si můžete zpříjemnit mailovou konverzací se sexy kolegyní! Zaflirtujte si dokud ještě můžete! Pod domácím dozorem během vánočních svátků si jen těžko budete moct psát s jinýma!

9. Pečení cukroví

Zpestřete ochutnávku upečeného cukroví! Ona vám dá ten vanilkový a vy jí dejte možnost ochutnat svůj “rohlíček“. Který myslíte, že bude lepší?

10. Štědrý den

Když si přivstanete zvládnete toho více, než jen usmažit kapra a ozdobit stromeček! A pak večer, až budou všechny dárky rozdané, si pod stromeček lehněte sami… !

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!