Vyberte možnost Stránka

Ponorná čerpadla SB a SBA – Zjistěte vše podstatné!

Ponorná čerpadla SB a SBA – Zjistěte vše podstatné!
Rate this post
!AdSense – before contentBez ponorného čerpadla by bylo fungování rodinných domů, chalup dost obtížné, i proto jde o nejpoužívanější typ čerpací techniky! Víte, jak ponorné čerpadlo funguje, a který výrobce patří k těm nejlepším? Prozradíme vám to!

Při výběru ponorného čerpadla narazíte na skutečně rozmanitou nabídku nejen od českých výrobců, ale také od těch zahraničních. My svou pozornost zaměřili na ponorná čerpadla SB a SBA od známé značky Grundfos, která si získala náš zájem především tím, že jde o zařízení určená k čerpání čisté vody ze zemních vrtů, studní a nejrůznějších nádrží používaných v rodinných domech nebo chatách.

 

Čerpadla SB

Ponorná čerpadla SB spadá do základní nabídky značky Grundfos, mezi jejich největší klady patří tichý provoz a značně vysoký výkon. Ponorná zařízení s označením SB je možno využívat v nejrůznějších podmínkách. O výběru tohoto modelu přesvědčí také atest pro čerpání pitné vody. Fungování SB čerpadel zajišťuje externí jednotka (př. Grundfos PM).

 

Více možností s čerpadly SBA

Za nadstandartní lze označit vybavenost ponorných čerpadel SBA, které si oblíbíte z mnoha důvodů. Největší výhodou je provoz bez potřeby připojení k externí jednotce. I proto je tedy instalování zařízení SBA jednoduchou a rychlou záležitostí. Tyto modely čerpadel také disponují tichým provozem a atestem pitné vody. Na rozdíl od klasických “SBéček“ však mají vlastnost, která chrání celé zařízení před chodem na sucho a automatických zapnutím po chodu na sucho. Za největší, ale pochopitelnou nevýhodu můžeme označit vyšší cenu.

 

Možnost mít něco navíc

Obě varianty ponorných čerpadel od výrobce cz.grundfos.com můžete dokoupením příslušenství “vyšperkovat’¨k dokonalosti. Zaujmout by vás mohl třeba integrovaný sací koš, jehož přítomnost zamezí vniknutí nečistot do čerpadla a také poskytne možnost čerpání vody z vodní hladiny nebo z hloubky jen těsně pod hladinou. Také model s plovoucím sacím košem a bočním vstupem vás nezklame. Čerpací zařízení je možné vybavit také speciálním spínačem, který chrání před chodem na sucho.

Informujte se o možnostech nákupu přímo u prodejce Grundfos!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.