Vyberte možnost Stránka

Webkamery Krkonoše patří mezi nejoblíbenější

Webkamery Krkonoše patří mezi nejoblíbenější
Rate this post

Než se vydáte na výlet do našich největších českých hor, do Krkonoš, podívejte se na webkamery. Napoví vám mnohé zejména o počasí, ale i o stavu lyžařských svahů.

Webkamery zajímavých lokalit bývají velice populární zejména mezi lidmi, kteří cestují a sportují. Žádná předpověď vám nedá tolik, jako na vlastní oči spatřit aktuální počasí konkrétního místa. Komu se chce vydat třeba právě do Krkonoš na lyže, abych následně zjistil, že sněhu je pouze poskrovnu? Skvělým pomocníkem budou webkamery Krkonoše.

Krkonoše jsou nejoblíbenější české hory a „šmírovat“ je lze nejednou kamerou

Z pohodlíčka domova se díky webkamerám vydáte na sjezdovky, na krkonošské vyhlídky, též do okolí těchto hor. Podíváte se přímo do turistických středisek, jakými jsou Jánské Lázně, Špindlerův Mlýn i Harrachov. Uvidíte, jestli se vám vyplatí vyrazit i reálně. Taktéž se skvěle naladíte na výlet, zejména pokud uvidíte, že v místě panuje perfektní počasí, či skvělé lyžařské podmínky.

Krkonošské webkamery sledují Sněžku, lanovku Harrachov, lyžařskou trasu Paseky nad Jizerou, ale třeba i kolonádu v Jánských Lázních a Krakonošovo náměstí v Trutnově. Nejsledovanější bývají však skiareály – bez rozdílu.

Nejlepší přehled webkamer v ČR

Webkamery však směřují i do dalších měst či oblíbených turistických míst. Perfektní přehled nabízí web Webkamera.cz. Díky projektu si nyní užijete české webkamery online. Speciální sekce „Horské webkamery“ patří mezi nejsledovanější. S webkamerou se máte možnost vydat nejen do Krkonoš, ale též do Jizerských hor, Beskyd, na Šumavu, do Orlických hor, Jeseníků, Oderských vrchů, Slavkovského lesa, Lužických hor, na Ještěd i do České Sibiře.

A jaké webkamery, kromě těch horských, jsou ještě populární?

V létě lákají pohledy na koupaliště. Informují totiž o naplněnosti místa i o místním počasí. Zajímavé bývají též pohledy na čapí hnízda. Sledovat totiž máte možnost zcela v přímém přenosu, jak se rodí čápi, jak rostou i opouští hnízdo.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.