Vyberte možnost Stránka

Milujete posilování? Nezapomeňte adekvátně střídat volné váhy a stroje

Milujete posilování? Nezapomeňte adekvátně střídat volné váhy a stroje
Rate this post

 

Silové cvičení je úplnou vědou, jejíž popularita rok od roku roste. Není se čemu divit, protože díky pravidelné píli získáte nejen větší a pevnější svalstvo, ale zároveň si zajistíte tolik potřebnou psychickou i fyzickou odolnost, podpoříte své zdraví i imunitu a budete se těšit z pozitivní nálady. Zkrátka a dobře ze sebe uděláte lepšího člověka v mnoha ohledech. Proč byste měli do svých snah zapojit i profesionální stroje?

Svaly musí být překvapené

Základem svalového růstu a celkového zlepšení fyzických schopností je dostat vaše tělo do nových a neprobádaných podmínek, s nimiž se bude muset potýkat. Chcete-li si tedy zajistit dlouhodobý progres, postupem času zvyšujte zátěž, počet opakování (v rozumných mezích) a zkoušejte nové cviky, úhly i postupy.

Když se zmíníme o často diskutovaném rozdílu mezi volnými váhami a stroji, musíme vzít v potaz rozdílná specifika obou metod. První varianta je skvělým prostředkem pro komplexní rozvoj a získání stability pohybu, zatímco druhá špičkově poslouží pro perfektní zacílení jednotlivých svalů a hodí se jako rekonvalescence po vážných zraněních. Pokud vás například zlobí rameno, místo bench pressu zvolíte například posilovací stroje Strongmann.

Kombinujte obojí

Pokud jste zdravý a výkonný jedinec, určitě se nebojte zařadit do svého plánu obě varianty, jelikož díky tomu si užijete veškeré benefity. Velmi kvalitní a odolné stroje naleznete na stránkách známého e-shopu Strongmann., který se chlubí bezkonkurenčními cenami, svižnou dopravou a profesionálním poradenstvím v případě jakýchkoliv dotazů.

Ať už sháníte bench press, leg press, zařízení na posilování břišních svalů nebo třeba kardio vybavení, navštivte internetové stránky pod výše vloženým odkazem a vyberte si to nejvhodnější zboží přesně pro vás.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.