Vyberte možnost Stránka

MS v hokeji 2014 – Jak pokračuje příprava českého týmu?

MS v hokeji 2014 – Jak pokračuje příprava českého týmu?
Rate this post
!AdSense – before contentS novým koučem přichází nová doba. Češi pod vedením Ružičky odehráli 4 zápasy, všechny skončily vítězstvím!

Výsledky hovoří jasně:

Česko – Dánsko 2:0 a 4:0,

Česko – Norsko 5:1 a 6:2

 

I když jde pouze o přípravu a o poměrně snadné soupeře, rozhodně jde o výsledky, které české fanoušky zahřejí. Navíc pokud se ohlédneme do doby, kdy koučoval Hadamczik, bylo Dánsko i Norsko soupeři nepříjemnými, kolik cenných bodů Čechům vzali!

Pokud se bude Českému týmu dařit i během Mistrovství, pak bude radost si vsadit. Kurzové sázky na lední hokej můžete provést online nebo v kamenné pobočce sázkové kanceláře.

Po této vítězné sérii byl trenér Růžička v určitém překvapení. Tak hladký průběh rozhodně nečekal on ani samotní hráči. I když jsou získaná vítězství příjemná, pro trenéra tak vzniká paradoxně těžké rozhodování. Od zápasů v přípravě se očekává, že ukáží silné a slabé stránky týmu, namísto hráčů slabých nastoupí opora, která momentálně hraje důležité zápasy v evropských hokejových ligách nebo v NHL. Ale jak nahradit slabé články týmu, když tým funguje po všech stránkách? Jak nahradit slabé hráče, když všichni hrají téměř bezchybně a s neuvěřitelným nasazením. Růžička bude muset rozhodnout, kteří hráči obstojí na mezinárodní scéně, nutno podotknout, že nikdo mu toto dilema nezávidí.

 

Těžké škrtání

Kouč Růžička provedl první nelehké škrty. Z původního třicetimístného seznamu škrtl útočníky Pohla, Romana, Svačinu a Vincoura a jednoho obránce Gulašiho. Pro hráče to nebylo lehké přijmutí. Ondřej Roman zazářil především proti Dánsku, kde dal dva góly. Přišlo však nečekané zranění kotníku a tedy stopka dalším zápasům. Tomáš Vincour dostal od Růžičky šanci, kterou proměnil v gól proti Norsku, i tak může dát mistrovství světa v hokeji 2014 sbohem.

 

Vše rozhodne zájem z NHL

Zbytek hráčů musí ještě v přípravě odehrát několik zápasů , během nichž se bude čekat na zájem jejich konkurentů z klubů NHL, jistou podporu slíbil pouze Hudler. Vypadá to, že MS bude plné nových tváří!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.