Vyberte možnost Stránka

Jak zlepšit obchodní výkonnost Vašeho webu nebo eshopu?

Rate this post
!AdSense – before contentVše je o návštěvnosti – pokud budete mít dostatek relevantních návštěvníků na Vašem webu každý den a Váš web bude mít konverzní poměr průměrného eshopu v ČR, který je kolem 1%, tak na každých 100 návštěv Vám přijde 1 objednávka. Zvýšení návštěvnosti Vám přinese zvýšení tržeb.

Obsah článku

Jak získat větší návštěvnost?

Existujete několik způsobů, mezi ty hlavní patří PPC kampaně, SEO, reklama v sociálních sítích.

 

PPC kampaně

Zde se můžete spolehnout, že pokud Vám PPC kampaně nastaví někdo, kdo ví co dělá, tak se bude jednat o cílenou reklama a bude mít dobré výsledky. Cílená reklama funguje a to jak pro Sklik, tak pro Adwords. U tohoto druhu reklamy je nejdůležitější správný výběr klíčových slov a pravidelná úprava reklam. Sledujte, které kampaně Vám přináší nejvíce konverzí a u těch zvyšujte ceny za kliknutí, tím se dostanete na lepší průměrné pozice a přijde Vám ještě více zákazníků, kteří něco nakoupí.

 

SEO

Existuje milion pouček, jak dělat SEO – základem jsou vždy kvalitní zpětné odkazy, které budou mít smysl. Tedy odkaz z webů, kde se pohybují Vaši zákazníci, kde hledají informace. Jedná se o dlouhodobou činnost, která by měla provázet život celého eshopu. Většina majitelů eshopů to řeší tak, že si na začátku koupí balíček odkazů a více už to neřeší. Je to hlavně jejich neznalost, jak fungují vyhledávače. Zde je nutná pravidelnost, nejde ani tak o množství. Velké množství odkazů najednou může Vašemu webu spíše uškodit. Klíčová slova, ze kterých se odkazuje by se měly přirozeně střídat.

 

Sociální služby (neboli Facebook, Twitter, Google+)

Je to trend několika posledních let, kdy tyto služby mají obrovskou popularitu a návštěvnost. Je proto důležité být v kontaktu s Vašimi zákazníky. Pokud budete schopni vytvořit zajímavý obsah a dát ho na Váš profil, tak o jeho šíření už se většinou postarají Vaši zákazníci. Pro některé weby se hodí sociální služby více a pro některé méně, to je individuální záležitost.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.