Vyberte možnost Stránka

Jak stahovat z youtube?

Jak stahovat z youtube?
Rate this post
!AdSense – before contentPokud si pouštíte videa na youtube – čas od času si možná budete chtít nějaké video nebo písničku stáhnout a to buď jako video nebo jako mp3 např. do Vašeho telefonu.

Obsah článku

Jak stahovat z youtube?

Pro stažení máte 3 možnosti:

1) využít některého z programů pro stahování
2) využít on-line službu pro stahování
3) nainstalovat rozšíření do prohlížeče

Jednotlivé možnosti pro stažení z youtube si podrobně rozebereme:

1) Program pro stahování z youtube.com

Můžete využít celou řadu programů, které jsou zdarma, nejznámějším programem je:

Youtube downloader, který si můžete stáhnout zde. Pokud máte nějaké oblíbené video, které se nachází na některé z internetových galerií, s tímto programem si jej můžete stáhnout do svého PC. Ať už se jedná přímo o Youtube nebo o jiné služby jako například MySpace nebo další z Google galerií, jen několika kliknutími uložíte videa do vybrané složky.

2) On-line služby

Kde stačí pouze zadat url adresu videa, vybrat cílový formát a dát uložit. Těch on-line služeb je celá řada, oblíbený může být např. tento, který je v češtině a má jednoduchou obsluhu.

3) Nainstalovat rozšíření

Jedna z nejjednodušších řešení. Záleží na Vašem prohlížeči.

Pokud máte chrom – jděte na stránku s rozšířeními pro chrom zde.

Rozšíření si jednoduše nainstalujete a poté se Vám přímo na youtube pod videem zobrazí nová ikona, kdy bude možné video přímo stáhnout.

Pokud máte mozillu, najdete rozšíření pro prohlížeč mozilla zde.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.