Vyberte možnost Stránka

Dřevěné pelety – Proč s nimi topit?

Dřevěné pelety – Proč s nimi topit?
Rate this post
!AdSense – before contentPřemýšlíte, jak výhodně, ekologicky a efektivně vytápět svůj dům? Poradíme vám!

Při výběru vytápění máte hned několik možností! Ovšem, pokud se nechcete platit stále vyšší částky za předraženou elektřinu či plyn, ani investovat do tepelného čerpadla, zbývá vám volba tuhého paliva. Uhlí je “špinavé“ a klasické dřevo nemá až takovou výhřevnost. Co tedy zbývá?

Nejvíce ekologickým a hlavně ekonomickým způsobem vytápění domova jsou dřevěné pelety. Máte-li speciální kotel na toto palivo, pak není, o čem přemýšlet. Jedinou vaší starostí je pořízení pelet za co nejlepší cenu!

 

Obsah článku

Pohodlný i výhodný nákup

Chcete-li na nákupu dřevěných pelet vyzrát a pořídit je skutečně výhodně, pak svou pozornost zaměřte na specialistu na topné produkty, firmu OPTIMTOP. V její nabídce najdete dřevěné pelety ze smrku či borovice. Objednáním už jednoho balení získáte dopravu zdarma a díky online vyřízení se ani nebudete muset zvednout ze svého gauče!

 

Ekologické palivo a jeho přednosti

Dřevěné pelety jsou ekologické palivo, které se vyrábí z dřevěných hoblin a pilin, jenž jsou lisovány do malých válečků. Vysoký obsah dřeva a minimum vlhkosti zajišťuje vysokou výhřevnost a dlouhou dobu hoření.

pelety-2

Pelety jsou efektivní a vysoce účinné topné palivo.

Peletky dodávané společností OPTIMTOP jsou ekologicky šetrné palivo, které neobsahuje žádné příměsi. Jejich využití je zvláště vhodné pro speciální dávkovací kotle a kamna, kdy zajišťují dlouhou dobu hoření a maximální výdej tepelné energie.

Využijte výhod, kterými pelety od OPTIMTOP disponují!

– Pohodlný nákup online

– Praktické balení v odolné fólii pro snadné skladování i dlouhou životnost

– Ekologické palivo s maximální výhřevností.

 

Cenově nejvýhodnější nákup

Objednejte dřevěné peletky u zmiňovaného specialisty a prodejce a získejte ekologické palivo s dopravou zdarma po celé České republice. Stačí nákup jednoho balení!

Vaše objednávka bude vyřízena rychle, k vaší 100% spokojenosti. Kromě nabídky kvalitních pelet, si můžete objednat také pytlované uhlí nebo další paliva. Kompletní informace najdete na stránce www.optimtop.cz

Topte levně, chytře i pohodlně – s dřevěnými peletami!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.