Vyberte možnost Stránka

Kdo je typický sázkař?

Kdo je typický sázkař?
Rate this post
!AdSense – before contentStatistiky tvrdí, že až 60% populaci si někdy vsadilo! Patříte i vy mezi typické sázkaře? Zjistěte to v našem článku.

Hrát a sázet se dá různými způsoby, někdo vyzkoušel kamenné kasina, jiný pravidelně zkouší své štěstí v online sázkových kancelářích. Hazardní hru si můžete užít na automatech, ruletě či při blackjacku v online kasinu. V sázkové kanceláři si zas můžete vsadit na výsledek svého oblíbeného koně, fotbalového hráče nebo hokejového týmu. Hrát a sázet se dá prostě různě a mnoho lidí už svůj hráčský talent také vyzkoušelo.

Jste i vy pravidelným sázkařem? A patříte mezi ty “typické“? To zjistíte v následujících řádcích.  

 

Kdo je typický sázkař?

Česko je zemí sázkařů – o tom jistě není pochyb. Nenajdeme snad nikoho, kdo by si v životě ještě na něco nevsadil, nekoupil si los na poště nebo nehrál sportku. Sázkaře můžeme rozdělit na “rekreační” nebo “pravidelné”.

Rekreační sázkař si jde vsadit sportku, pokud narostl jackpot do astronomických výšek přes sto milionů, to pak sází opravdu každý, popř. sází na sport, pokud je zrovna mistrovství světa v hokeji nebo fotbale, popř. na výsledky voleb, nebo kdo třeba vyhraje superstar. Tento typ sázkařů většinou sází impulzivně a takzvaně na pocit. Tedy neřeší žádné statistiky, formu, složení týmů, atd. Sází, protože chce podpořit svůj tým a většinou u něj vítězí národní hrdost.

Naproti tomu pravidelný hráč se zaměřuje na jeden konkrétní sport, nebo více sportů, kde už má určitý přehled a nějaké zkušenosti. Řeší sestavy, zranění, náladu v týmu a další aspekty, které by mohli ovlivnit výsledek. Pravidelný sázkař sází minimálně 3 do týdne.

Pokud se podíváme na tuto infografiku “Jaký jste sázkař” z webu casinorecenze.cz, tak můžete vidět, že průměrná částka, kterou prosází sázkař za rok je 6 000 Kč. Typickým on-line sázkařem je člověk ve věku 25 až 34 let.

Sázení na internetu má své velké výhody oproti kamenným kasínům nebo sázkovým kancelářím. Tou největší je mnohem větší trh a nabídka příležitostí a mnohem lepší vypisované kurzy na jednotlivé zápasy. Kdo bere sázení vážně, tak už ho v dnešní době v kamenné provozovně určitě nenajdete.

 

Online kasina

Na internetu jsou stovky kasín – některé nabízí zajímavé vstupní bonusy. Hraní v těchto kasínech je velice jednoduché, v mnoha případech si můžete stáhnout i aplikaci do chytrého telefonu a hrát i na mobilu. Výhody on-line kasín jsou především to, že můžete hrát odkudkoliv a kdykoliv se Vám zachce. Tyto kasína fungují 24 hodin denně a stačí Vám k tomu pouze připojení k internetu.

Na internetu se můžete setkat z velkým množstvím různých strategií, jak hrát v online kasinech. Oblíbeným systémem je Martingale, kdy sázíte neustále na jednu barvu nebo sudou a lichou a postupně zvyšujete sázky tak, aby se Vám vždy vrátil předchozí vklad a vyhráli jste jednu jednotku. Tento systém funguje do té doby, než narazíte na sérii například 15 po sobě jdoucích červených. Proto je dobré mít nějakou brzdu a třeba už po šesti sériích sázení ukončit a začít od nuly, abyste nepřišli o všechno. Většina hráčů doplatí na to, že není ochotná včas ukončit hru a nemá dostatečný bankroll management pro hraní tohoto systému.

Pokud hrajete pouze pro zábavu, tak nemá smysl řešit nějaké systémy a prostě sázet to, co vás napadne… .

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.