Vyberte možnost Stránka

Jameson whiskey oslaví den sv. Patrika novým designem!

Jameson whiskey oslaví den sv. Patrika novým designem!
Rate this post
!AdSense – before contentPatříte mezi vyznavače kvalitního alkoholu? Pravá irská whiskey Jameson uspokojí vaše chuťové pohárky, a díky limitované edici věnované dnu sv. Patrika, potěší také na pohled.

17. březen patří zelenému svátku, tedy dnu sv. Patrika, kdy celé Irsko zaplaví zelená. Protože Jameson whiskey zelená není, nezbývá tedy nic jiného, než dát zelený kabát alespoň láhvi. Letos byli povolání věhlasní designéři a umělci a vznikl skutku originální design, který se k té všudepřítomné, zelené párty skvěle hodí!

Obsah článku

Limitovaná edice Jameson whiskey 2015

Zelená etiketa edice tohoto roku je spojením typickým dublinských symbolů, tedy známých míst, budov a čtvrtí. Dublin nebyl vybrán jen tak náhodou, jde přece o rodiště tohoto tekutého pokladu.

Svěží design se smyslem pro humor má na svědomí úspěšný ilustrátor Steve Simpson, který spolupracuje s významnými společnostmi a za svou práci získal již několik ocenění a cen. V jeho tvorbě se pojí barevnost, zábavné motivy a propracované detaily. Ukázkou talentu Steva Simpsona je právě nová láhev Jameson.

Nadaný designér dokázal zelenou etiketou láhve moderní duši Dublinu skvěle zachytit, možná i proto, že je toto město již 20 let jeho domovem. Originální a vtipná tvorba trefně ukazuje hřejivou atmosféru hlavního města Irska, a tím tak láká k zelené oslavě sv. Petrika celý svět. Díky národnímu pokladu, Jameson whiskey, můžete ochutnat vzrušující náladu i jedinečnost svátku, jenž v sobě nese typické národní symboly.

Tajemství stoupající oblíbenosti Jameson whiskey vysvětluje marketingový ředitel značky Daniel Lundberg takto: „Je to její typicky irský charakter. Právě proto jsme chtěli speciální etiketou věnovanou Dublinu uctít město, které před více než 230 lety inspirovalo Johna Jamesona ke stvoření jeho kultovní whiskey.“

Nechte se i vy pozvat a připijte si na den sv. Patrika jemnou Jameson whiskey!

Třikrát destilovaná Irská whiskey by neměla chybět ve sbírce žádného milovníka dobrého pití. A co teprve, když nejprodávanější whiskey dostane nový jedinečný obal, který je k dostání jen v omezeném množství? Neváhejte a obohaťte svou sbírku, dokud je to ještě možné! Nová láhev se může stát také skvělým dárkem pro vaše blízké!

Ať žije sv. Patrik!

www.jameson.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.