Vyberte možnost Stránka

Dáme panáka? Zjistěte, který alkohol patří k nejoblíbenějším

Dáme panáka? Zjistěte, který alkohol patří k nejoblíbenějším
Rate this post
!AdSense – before contentV životě chlapa by měl mít kvalitní alkohol své místo. Dokáže zpříjemnit večer, zlepšit náladu i celkově uvolnit.

Jaké pitivo by nemělo ve vašem soukromém baru chybět? 

Ať už si dáváte sklenku po náročném dni v práci, nebo doma pořádáte “chlapský večer“, sklenku dobrého alkoholu je třeba mít po ruce.

Rozhodli jsme se zjistit, jaké pití vede v žebříčku oblíbenosti. Celosvětově je nejvíce žádanou vodka, ale jaký alkohol preferují čeští muži? 

Vodka má i na našem trhu místo, ale rozhodně není nejoblíbenějším alkoholickým nápojem. Mezi nejčastěji nalévaný mok patří také becherovka, gin a kvalitní koňak.

Obsah článku

Stará dobrá Becherovka

A začneme hned “hezky česky“ panákem Becherovky. Bylinná Becherovka je v podstatě lékem na zkažený žaludek i náladu. Vyvážená chuť je perfektní sama o sobě, skvěle ale chutná i spolu s nealkem, kdy se ideálně nabízí se kola nebo hořký tonic.

Karlovarská Becherovka je náš tuzemský klenot, který by měl každý chlap znát a s hrdostí pít!

Trocha zlata do sklenky

Gentleman, tvrdý muž i chlap, který si potrpí na kvalitu pije jedině koňak Hennessy, jehož barva je tak jasná a zlatá a chuť je o dominanci dubového dřeva, lískových oříšků, která se následně přelívá do jemných podtónů sladkého ovoce a vanilky. Zkrátka, Hennessy už nepotřebuje společnost!

Držet sklenku zlatavého moku, doutník a po očku sledovat plynoucí čas na své luxusní časomíře – to je styl, na který si rychle zvyknete!

Tip redakce! Další ohnivá voda jantarové barvy, která si zaslouží místo ve vaší sklence je whisky značky Tullamore Dew, Johnnie Walker, nebo Jameson.

alkohol-nej

Gin – to už je klasika!

Kdo by neochutnal Gin s tonikem? Tento nápoj skvěle vystihuje přísloví, že v jednoduchosti je síla! A jaká! Nezaměnitelná chuť, vůně a jednoduchost míchání s dalšími nápoji je důvodem, proč by právě Gin mít ve svém domácím baru. Dát Martini Dry, Blue Devil nebo Sapphire Silk? To, podle nás, neodmítne žádný chlap!

Mezi nejznámější Gin značky patří Beefeater Gin, Tanqueray či Bombay Sapphire.

Pořiďte tyto i jiné oblíbené lihoviny za výhodné ceny s dovozem až k vám domů na svetnapojov.sk

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.