Vyberte možnost Stránka

Objevte venezuelský rum Caracas v kávové variantě

Objevte venezuelský rum Caracas v kávové variantě
5/5 - (2 votes)

Co se stane, pokud spojíte jeden z nejoblíbenějších druhů alkoholu a jeden z nejoblíbenějších horkých nápojů? Vznikne výjimečná fúze, která uspokojí všechny vaše chuťové pohárky. Kávový rum Caracas Coffee přichází, ochutnejte tuto novinku! 

Exotická Venezuela je domovem excelentního rumu Caracas. A jelikož patří také mezi pět největších světových producentů kávy, bylo jen otázkou času, než někoho napadne spojit tekuté zlato s chutí a vůní kávových zrn. Výrobce rumu Caracas tato myšlenka osvítila, a můžeme si tak užít nový ochucený Caracas Coffee.

Caracas Coffee je spojením oblíbeného prémiového rumu s delikátní chutí kávy. Jak rum, tak káva pocházejí z Venezuely. Káva se zde pěstuje ve stínu pod jinými stromy, což má pomoci v boji s odlesňováním a zároveň poskytnout domov pro početné ptactvo, třeba typické venezuelské kolibříky. Pro kombinaci s rumem Caracas byla použita kávová odrůda Arabica.

Základem Caracas Coffee je stejnojmenný osmiletý rum, jehož prostřednictvím ochutnáte kousek Venezuely i u sebe doma. V kávové verzi kromě tohoto základu naleznete ještě macerát kávových zrn, jenž dodává rumu intenzivní kávové aroma i chuť typické venezuelské kávy. Zářivě mahagonová barva vás přenese na písečné pláže, a při popíjení tak stačí zavřít oči a nechat se kolébat na kávových vlnách Karibiku.

Caracas Coffee je k dostání u společnosti Premier Wines & Spirits, na webových stránkách www.1er.cz za cenu 749 Kč.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.