Vyberte možnost Stránka

Slané vafle s modrým sýrem a slaninou – Dobré nejen na snídani!

Slané vafle s modrým sýrem a slaninou – Dobré nejen na snídani!
Rate this post
!AdSense – before contentVafle jsou známé především v té sladké verzi se sirupem, ale dnes vám ukážeme, že to jde i jinak, na slano!

Opět jde o neskutečně rychlý a jednoduchý pokrm, který si zamilují všichni, nejen muži!

 

Slané vafle s modrým sýrem a slaninou

Co budete potřebovat: 1 šálek mouky, 1 vejce, 1 šálek podmáslí, 3 plátky slaniny (osmažené a nakrájené na malé kousky), 50g sýru niva (nakrájeného na malé kousky), 1 polévkovou lžíci hnědého cukru,3 lžíce prášku do pečiva, 30 g rozpuštěného másla, sůl a pepř

Příprava je skutečně snadná!

1. Smíchejte všechny ingredience v míse.

2. Rozpalte vaflovač.

3. Nalijte do něj těsto a připravte ty nejlepší slané vafle!

4. Podávejte se zeleninou dle vašich chutí.

Dobrou chuť!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.