Vyberte možnost Stránka

Kvalitní vína pro výjimečné okamžiky

Kvalitní vína pro výjimečné okamžiky
Rate this post
Poptávka po dobrých vínech mezi Čechy stoupá. Současně přibývají způsoby, jak si zakoupit exkluzivní značky z celého světa z pohodlí domova. A přesně z těchto důvodů zažívá boom i startup 8wines, a to navzdory pandemii a brexitu.
„Společnost 8wines dosud rostla v průměru o 100 % ročně,“ komentuje zakladatel a generální ředitel 8wines Vasilij Dinkov, „ale rok 2020 byl skutečně výjimečný s 200% nárůstem za celý rok. Covid-19 i brexit představovaly velkou výzvu pro naše podnikání. Přesto se nám podařilo rychle rozšířit činnost díky rostoucímu zájmu spotřebitelů o online nakupování vína.“
Autor: Getty Images
Foto: GETTY IMAGES
Tento evropský startup, založený v roce 2015, se specializuje na vyhledávání prémiových vín, včetně některých nejprestižnějších světových značek. Nákupy jsou zasílány přímo ke dveřím spotřebitele ve více než 40 zemích světa, což nabízí snadný přístup ke špičkovým vínům, která nemusí být na některých trzích snadno dostupná. Mezi příklady vzácných vín, která jsou v současné době k dispozici na jejich stránkách elektronického obchodu, patří Montevertine Le Pergole Torte 2018, Sassicaia 2017 a Caymus Special Selection Cabernet Sauvignon 2016.

Kvalitní vína pro výjimečné okamžiky

Autor: Getty Images
Foto: GETTY IMAGES
Kromě těchto špičkových možností získává společnost 8wines také cenově dostupnější vína z méně známých vinařství, která nabízejí vynikající poměr ceny a kvality. Patří mezi ně moldavská vína od investora 8wines, společnosti Purcari Wineries, která nedávno získala 20 medailí včetně ocenění Best In Show na Decanter World Wine Awards 2020.
Autor: Courtesy of 8WINES
Foto: COURTESY OF 8WINES
Největšími trhy jsou v současné době Velká Británie a Německo, kde se během pandemie prudce zvýšil nákup vína online. Typický zákazník společnosti 8wines bývá milovník vína, který za víno utratí v průměru 200 eur měsíčně. „Naším posláním vždy bylo spojovat lidi po celém světě s víny nejvyšší kvality. V rámci této vize zavedeme členství ve vinných klubech, které doplní naše stávající smíšené degustační bedny, jež milovníkům vína umožňují objevovat nové chutě.“
Prodej alkoholu je zakázán mladším osobám 18 let. 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.