Vyberte možnost Stránka

Máte hlad a nechcete vařit? Zabookujte si stůl a vyrazte za gatro zážitky

Máte hlad a nechcete vařit? Zabookujte si stůl a vyrazte za gatro zážitky
Rate this post
!AdSense – before contentKaždý chlap to zná! Večer dorazíte domů hladoví a vyčerpaní. Máte-li partnerku je tu šance (ovšem dost malá), že bude vařeno, jste-li single, je jasné, že vás v lednici nic jedlého nečeká!

Co dělat? Mrknout na Restu.cz, zarezervovat si stůl a jít se pořádně nadlábnout!

Když je hlad, většina chlapů vyrazí do své oblíbené restaurace na poctivý steak či pravou italskou pizzu. I vy, jste si navykli spoléhat se na restaurační kuchyni? Proč ne, není na tom nic špatného!

Člověk se dostane ven, sedne si, dobře se nají… A nebo také ne! 

Jít na jídlo najisto!

Možná se vám už někdy stalo, že jste po příchodu do oblíbeného podniku, byli z důvodu plné obsazenosti posláni zase domů. Když je člověk sám, žádná věda, ale, když jde o půl roku slibovanou romantickou večeři nebo posezení s dlouholetým kamarádem, plný lokál a žádné místo pro vás, to prostě zamrzí!

Nenechte si už nikdy zkazit svůj plán dobře se najíst! Restu je tu od toho, aby vám zarezervoval stůl se 100% garancí!

restaurant

Vy si vyberete, oni vše zařídí

Je zcela jedno, z jaké části té naší zemičky jste, rezervační portál Restu.cz nabízí více jak 20 tisíc restaurací s celé republiky. Vybrat si tak můžete restaurace v Praze, v Plzni, Českém Krumlově… Kromě požadavků na místo si lze také najít něco zcela nového, neochutnaného, Restu je plné tipů a doporučení, kam na sushi, na nejlepší burger, kávu, hot dog.

Praktické filtry vám pomohou rychle najít, to co vyhovuje vaším chutím i potřebám. Pakliže máte rádi ostrá jídla, mexická restaurace Praha bude ideální volbou. Stejně tak si můžete navolit podniky specializující se na gastronomii středomořskou, českou, asijskou, americkou apod.

Jako praktické také považujeme možnost výběru podniku s dětským koutkem, kuřáckým/ nekuřáckým prostorem, možností platby kartou, v cenové hladině, která vám vyhovuje zrovna vám. Pak už stačí jen jedno kliknutí, rezervace je odeslána a do 10 minut přijde SMS zprávou potvrzení.

Rezervujte, jezte a sbírejte za to body!

Je jídlo vaší potřebou, vaším koníčkem, vaší vášní? Pak se bez Restu.cz už neobejdete! Nejenom že do restaurace budete chodit najisto, za své gastronomické zážitky nasbíráte kredity a ty pak proměníte v další vybrané lahůdky z oblíbeného menu.

Každá rezervace znamená připsání kreditů, s nimiž se sleva i kompletně celé jídlo zadarmo zase o něco přiblíží!

Chcete si sednout? Chcete se dobře najíst? Už víte, kam je třeba jít!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.