Vyberte možnost Stránka

Domácí borůvková zmzlina

Domácí borůvková zmzlina
5/5 - (1 vote)
!AdSense – before contentKupované zmrzliny jsou v dnešní době nejen drahé, ale často nechutnají vůbec dobře. Překvapte svou přítelkyni nebo manželku nebo udělejte vynikající pochoutku pro své děti či přátele. Domácí zmrzlina je nejen skvělá na chuť, ale také do 20 minut hotová. Připravte si skvělou domácí borůvkovou zmrzlinu.

V dnešní době si musíte hodně připlatit, aby jste dostal kvalitní zmrzlinu a i tak někdy nemáte stoprocentní jistotu, že zmrzlina neobsahuje látky, které tam nemají co dělat. Spolehněte se sám na sebe a vyrobte si opravdu snadnou a vynikající lahůdku, která Vás osvěží v horkých letních pařácích.

Na skvělou domácí zmrzlinu z borůvek potřebujete:

4 šálky čerstvých borůvek

2 šálky moučkového cukru

2 lžíce vody

4 šálky smetany ke šlehání

Postup:

Tip:

Tento postup můžete použít i pro jiné zmrzliny. Vyrobte si domácí zmrzlinu z jahod, malin, ostružin… .

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.