Vyberte možnost Stránka

Alkoholické koktejly pod mikroskopem

Alkoholické koktejly pod mikroskopem
Rate this post
!AdSense – before contentMnoho lidí pije alkohol pro uměleckou inspiraci, kdo by si ale pomyslel, že samotný alkohol vypadá pod mikroskopem jako umělecké dílo. Sérii fotografií vytvořil vědec Michael Davidson. Dává tak možnost zjistit, jak vypadají oblíbené alkoholické drinky pod mikroskopickou lupou.

Fotografie vznikly tak, že se nejprve vykrystalizuje vybraný alkoholický nápoj. Poté se vzorek pomocí světelného mikroskopu s připojeným foťákem prosvítí. Objeví se tak nádherné barvy a obazce, které si můžete prohlédnou nv galerii níže.

Alhokol se tak dostane obliby nejen ve sklenkách, ale i na zdech, kam si můžete tyto krásné fotagrafie pověsit.

Který alkoholický drink se Vám nejvíce líbí? Je to Vodka, víno, pivo nebo Gin s Tonicem?

 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

1 komentář

  1. Koktejlak

    To by člověk nevěřil, co jsou takové koktejly a jiné alkoholy vlastně zač 🙂

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.