Vyberte možnost Stránka

Sex dolls. Tajemství netradičních společnic

Sex dolls. Tajemství netradičních společnic
Rate this post

Sex dolls neboli realistické panny dobývají už několik let světový trh s erotickými pomůckami. Oblibu si rychle získali i v České republice. Pro většinu lidí se nicméně stále jedná o nevšední novinku. Jak využít potenciál těchto sexy společnic naplno? Odhalte s námi jejich tajemství.

Sex dolls. Ultrarealistická erotická pomůcka

Jednou z hlavních výhod realistických sexuálních panen je jejich konstrukce. Základem jejich těla je pevná kovová kostra, která má ohebné klouby. Díky tomu je možné, je snadno nastavit do jakékoliv pozice. 

Na povrchu jsou jejich těla vytvořena ze speciálního TPE (termoplastický elastomer) materiálu nebo kvalitního silikonu. Pokožka sex dolls tak působí velmi přirozeně při každém pohledu a hlavně doteku. 

Sexuální panny mají velmi realistickou texturu kůže, kvalitní umělé či skutečné vlasy, nehty, make-up, a mnohé další volitelné atributy. Zákazník si může vybrat například i velikost prsou, barvu kůž nebo typ ochlupení.

V nabídce jsou i technologické vychytávky v podobě zvukového systému – imitujícího při dotyku na intimních místech vzdychání, vyhřívací systém nebo robotická konfigurace poskytující sex dolls schopnost aktivního přirážení při milování.

Sexuální prožitek v netradičním hávu

První kontakt s realistickými pannami s sebou může přinášet ostych, což je naprosto normální a běžné. Časem tento přirozený pocit, spojený se zcela novým zážitkem, vymizí. 

Hodně uživatelů přestane po čase vnímat sexuální panny jako erotickou pomůcku. Někteří z nich je vnímají jako produkt umění a pořizují si další do osobní originální sbírky. 

  • Věděli jste, že na vývoji a tvorbě sex dolls se podílí celá řada profesí? Od umělců, sochařů, designérů až po technologické experty?

Panny s podobou reálných žen lze využít mnoha různými způsoby a získat tak ten nejlepší pocit a erotický zážitek. Záleží pouze na vás, jak moc popustíte uzdu své fantazii. Sex dolls mohou nabídnout téměř všechny druhy sexu. Jejich velkou předností je, že o společných chvílích vždy taktně mlčí.

S realistickou pannou poprvé

Každému se může někdy stát, že jeho partnerka (partner) není sexuálně dostupná nebo zrovna žádnou nemá. Mnoho mužů (žen) by bylo rádo za nové sexuální zkušenosti. Rádi by si zvýšili výdrž a dovednosti. 

Ne každá partnerka je ochotna experimentovat nebo poskytovat určité formy sexuálních praktik. Sex dolls nabízejí stejně příjemné zážitky jako přítelkyně v ložnici. Nikdy je nebolí hlava, nemají menstruaci, pohlavní choroby, nemohou otěhotnět. 

Objevte jejich kouzlo. V pražském podniku Naughty Harbor si můžete domluvit schůzku hned s několika realistickými pannami a objevit tak nový rozměr sami sebe. Bezpečně a diskrétně.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.