Vyberte možnost Stránka

25 stylových seniorů dokazuje, že věk je opravdu jen číslo

25 stylových seniorů dokazuje, že věk je opravdu jen číslo
Rate this post
!AdSense – before contentJsi příliš mladý. Jsi příliš starý. Měli bychom zapomenout na tyto společností tvořené přívlastky. Věk je přece jen číslo, které vymyslel člověk!

Každý je tak starý, jak se sám cítí. 

Potřebujete o tomto tvrzení důkaz? My ho pro vás máme!

Fotograf  Ari Seth Cohen přináší celou fotogalerii, která svědčí o tom, že věk je opravdu jen číslo.

Série portrétů z projektu Advanced Style: Older & Wiser zachycuje stylové seniory, kteří podle občanského průkazu přesahují více než 60 let. To jim nepřekáží v tom, aby se cítili mladě.

Fotograf cestuje po světových metropolích jako New York, Los Angeles, Sydney, Kapské město, Londýn, Florencie či Stockholm a hledá tam seniory s citem pro aktuální módu a extravaganci.

stylovi-seniori-2

stylovi-seniori-3

stylovi-seniori-1

stylovi-seniori-4

Jak se vám seniorský styl líbí? I tenhle děda má pravděpodobně více stylu než vy!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.