Vyberte možnost Stránka

Tenhle děda má pravděpodobně více stylu než vy!

Tenhle děda má pravděpodobně více stylu než vy!
Rate this post
!AdSense – before contentTento pán z Berlína je prý 104 let mladý. Věřili byste tomu? Není to pravda. Každopádně, je důkazem toho, že věk je jen číslo. Prý se takto stylově obléká každý den, vždy má v uších sluchátka a poslouchá hudbu – tančí a usmívá se stylem!

Postarší gentleman Günther Krabbenhöft byl mnoha zdroji označen jako 104, on sám vysvětluje, že jeho FB profil mu sám zdvojnásobil věk a jemu to přišlo docela vtipné. 

Co se týče jeho stylu oblékání, snaží se o elegantní vzhled za každých okolností. Ať už jde do práce nebo na cvičení. ,,Chci se dívat na sebe radostí. Můj vzhled je vždy odrazem mého vnitřního já,“ říká Krabbenhöft.

Tenhle pán dotáhl svůj styl k dokonalosti!

berlin-styl-3 berlin-styl-4 berlin-styl-5 berlin-styl-6 berlin-styl-7 berlin-styl-8 berlin-styl-9 berlin-styl-10 berlin-styl-11

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.