Vyberte možnost Stránka

2 měsíční klučík má pravděpodobně víc vlasů než ty! Mrkej na nejšílenější dětský účes vůbec!

2 měsíční klučík má pravděpodobně víc vlasů než ty! Mrkej na nejšílenější dětský účes vůbec!
Rate this post
!AdSense – before contentOtázka na tělo, kolik máte vlasů? Že to není žádná sláva a děsíte se, jak budete vypadat ve stáří? 2 měsíční Cox-Noon vám nejspíš náladu nezvedne, i přes svůj nízký věk má opravdu bohatou vlasovou hřívu.

Tenhle chlapeček se asi nemusí bát plešatění. Narodil se s tolika vlasy, že zahanbí i kdejakého dospělého. 

Když už vám nic jiného nezvedne náladu, pak se alespoň můžete škodolibě smát tomu, kolik v budoucnu bude muset vynaložit peněz na kadeřníka a vlasový styling.

Batole má tolik vlasů, že by přirozené schnutí trvalo příliš dlouho. Proto je jeho matka Chelsea nucena po každém mytí vlasy sušit fénem, a to do dost šíleného objemu. Malému to ovšem vůbec nevadí, naopak, pokud má na hlavu vzít čepici, pláče.

Nemůžeme se divit, nejšílenější dětský účes si zaslouží být viděn!

vlasate-dite-2 vlasate-dite-3 vlasate-dite-4
hairy-baby-boy-junior-cox-noon-13

Zdroj fotek: David Hill

Čtěte také: Trendy pánské účesy, které nás neopustí ani v roce 2017!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.