Vyberte možnost Stránka

Trendy pánské účesy, které nás neopustí ani v roce 2017!

Trendy pánské účesy, které nás neopustí ani v roce 2017!
!AdSense – before contentCo se nejnovějších trendů na rok 2017 týká, nesmíme opomínat ty z oblasti pánských účesů. Zjistěte, které vlasové stylingy budou trendy i další rok!

Pánské účesy neprocházejí tak markantními změnami jako ty dámské, přesto lze v každé sezóně najít určitá specifika.

Letošní rok se na pánských účesech vyřádil. Střídání různých délek, barvení, nebo dokonce culíčky, které si každý chlap s delším střihem účesu ihned zamiloval. Některé tyto trendy nás neopustí ani v nadcházející sezóně 2017.

Zjistěte, jaké trendy účesy pro muže nás neopustí ani v roce 2017!

Pánské účesy 2017 pro krátké i dlouhé vlasy

Jasným trendem pro letošní rok bylo střídání různých délek vlasů a vyholování. Dobrá zpráva pro ty, kteří na své hlavě nosí právě účes spojující kombinaci vyholených stran a dlouhých vlasů v oblasti temene. Tento styl bude stále aktuální i příští rok a proč ne, když tolika mužům sluší!

Tip! Pokud byste chtěli svůj účes trochu zpestřit, doporučujeme vyholit pěšinku!

panske-ucesy-2017-4

S vyholováním si může váš kadeřník pohrát! Foto: Pinterest

Když chcete být více WILD

Pro muže, kteří si potrpí na divočejší image, jsou tu stále aktuální lehce prostříhané střihy s vyčesáním nahoru a zafixováním pomocí silného laku na vlasy. Tento pánský účes je velmi variabilní a dá se tak upravit přesně podle druhu příležitosti. Nabízí se patka nebo ofina směrem nahoru, ale těch možností je opravdu nespočet.

panske-ucesy-2017-5

S delšími vlasy můžete dělat, co se vám zlíbí – záleží na příležitosti a vaší náladě. Foto: Pinterest

panske-ucesy-2017-1

Lehce rockerské image docílíte zvlněním, rozcuchem a vytvořením kudrn. Foto: Pinterest

Vyčesaná vlna

Pokud se nespokojíte s pouhým přehozením vlasů na jednu stranu, zkuste elegantnější styling, styl zvaný pompadour bude stále oblíbený a vhodný na rande i do práce. K vytvoření tohoto účesu budete potřebovat kulatý kartáč, přes ně vlasy vyfoukáte a pak zafixujete.

panske-ucesy-2017-7

Objemný vyfoukaný styl vypadá efektně a elegantně. Foto: Pinterest

panske-ucesy-2017-6

I hodně krátké vlasy lze ”sestříhat” v rámci aktuálních trendů. Foto: Pinterest

panske-ucesy-2017-3

Někdy stačí použít trochu gelu a nedbalý look je na světě. Foto: Pinterest

Pánské drdoly a copánky

Mohlo by se zdát, že drdoly, culíky a copánky jsou pouze ženskou záležitostí, ale není tomu tak. I muži si oblíbili praktičnost sepnutí a zaplatení vlasů, výsledek pak vůbec není zženštilý!

panske-ucesy-2017-2

Čtěte také: Změna image a vracející se blonďatý trend – Dáte to?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.