Vyberte možnost Stránka

5 průšvihů a jak je vyžehlit

5 průšvihů a jak je vyžehlit
Rate this post

Obsah článku

Průšvih č.1 – Nevynesený koš, nádobí ve dřezu..

Prostě se to stane. Nemůžete myslet na vše a pak si takhle cestou domů uvědomíte, že to nádobí, co jste po sobě neumyl už včera večer, jste neumyl ani dnes ráno a jedinou další povinnost, co v domácnosti máte – vynášení odpadků, jste taky dnes úplně nezvládl. Žena přijde domů a první co uvidí, je vše, na co jste se vykašlal. A takhle na vás čeká. Na tenhle průšvih by měla stačit klasika – květiny nebo čokoláda.

Přineseným dárkem totiž alespoň dokážete, že jste si uvědomil, co jste měl a neudělal.

Průšvih č.2 – Přijede na návštěvu maminka. Zítra.

Modelová situace: čtvrtek večer, pípne smska – vaše matka potvrzuje zítřejší příjezd. Následuje pátrání v paměti a matná vzpomínka na telefonát před 14ti dny o plánované návštěvě. Jenže jste se o tom bohužel zapomněl doma zmínit. Možná se vám to nezdá jako problém, druhá strana to ovšem bude vidět jinak. Nulový čas na přípravu, úklid, navaření, o psychické přípravě na přítomnost tchýně nemluvě. Co s tím? Vezměte si půl dne volna a doma pokliďte. Zamluvte na sobotní oběd blízkou restauraci, v cukrárně objednejte zákusky. Na sobotní odpoledne naplánujte návštěvu galerie nebo procházku po Praze. S tímto pak zavolejte co nejdříve ženě a nezapomeňte se zmínit, že jste se o tom přeci před týdnem už bavili.

To musí projít.

Průšvih č.3 – Zapomenuté narozeniny

Zapomenuté narozeniny nebo výročí patří z nějakého důvodu mezi to nejhorší, co můžete druhé polovičce provést. Bohužel ona si pamatuje narození všech členů vaší rodiny, výročí vašeho seznámení přesně na hodinu a to, že vy nemáte paměť na data, nebere jako omluvu, ale jako ignoranci. Ovšem uznejte, ta dvě data byste si po letech pamatovat mohl. Nebo to alespoň naučit váš chytrý telefon. Každopádně tady už si s květinou nevystačíte. Posypte si hlavu popelem a vytaste se s dárkem, který jí vyrazí dech. Zafungovat by mohl např. luxusní wellness víkend pro dva.

Romantic_room2

A nastavte si upomínku na příští rok.

Průšvih č.4 – Provalená lež (neškodná)

Tak teď už jde do tuhého. Lež má krátké nohy a dříve či později se provalí, to si zapamatujte. Za neškodnou lež považujme např. to, že oznámíte, že se zdržíte v práci a místo toho si jdete s kolegy sednou po práci na pivo. Nebo oznámit, že jdete po práci na pivo s kolegy a nezmínit přítomné (atraktivní a nezadané) kolegyně. V tomto případě budete mít asi pár dní tichou domácnost. Rozhodně ji ale opět rozmluví nové boty.

A někdy ji vezměte na pivo s sebou, s kolegyněmi ji seznamte a hrdě ji celý večer držte za ruku, to dělá divy.

Průšvih č.5 – Provalená lež (přes čáru)

Pokud se lež týká jiné ženy, zkombinujte žehlení z průšvihů 1 – 4 a modlete se.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!