Vyberte možnost Stránka

Péče o mužskou pokožku po dovolené

Péče o mužskou pokožku po dovolené
Rate this post
!AdSense – before contentVybrali jsme několik přípravků, které pomohou dát do pořádku škody způsobené mořem, přímým sluncem a nedostatečným pitným režimem.

Každý rok se to opakuje. Přijeli jste z dovolené a vaše pleť není napohled zrovna nejčerstvější. Je jedno, jestli jste relaxovali s partnerkou na pláži, lítali po horách nebo trávili volný čas na zahradě či na písku poblíž některé z bezejmenných vesnic naší republiky.

Extrémní přísun slunečního záření, teplotní změny a nedostatečný pitný režim (plechovky piva opravdu nelze počítat), to vše mohlo způsobit loupání, podráždění, hůře i začervenání a vyrážku.

Co s tím? I tvrdý chlap potřebuje jemnou péči tělové kosmetiky.

Přistání z růžového dovolenkového obláčku do tvrdé pracovní reality může být tvrdé, ne však pro vaší pokožku. O každý centimetr těla je třeba se postarat. V tomto případě totiž není nic, co by se dalo označit jako přehnaná péče o pokožku.

Obsah článku

Zklidnění po létě

Podrážděná, suchá, zarudlá pokožka těla vyžaduje zklidnění. Ideálním napravujícím přípravkem je AVENE Cold cream (1). Jde o jemný a silně ochranný krém, který snadno prostupuje suchou kůží, navrací jí pružnost, poskytuje úlevu. Obsah termální vody zaručuje hydrataci a zjemnění, včelí vosk pak vyživení.

Hydratace pleti

Po nepřetržitém pobytu na slunci je nutné řešit hydratování pleti. O dostatečné hydratování se můžete postarat už ve sprše, velmi příjemný parfemovaný mycí gel URIAGE Créme lavante (2) zanechává pokožku čistou, jemnou a hydratovanou.

Po hygieně můžete maximalizovat účinky mycího gelu nanesením tělového mléka Dr.Müller Panthenol HA krém (3). Jde o snadno vstřebatelnou emulzi obsahující pečující kyselinu hyaluronovou, která má vlastnost vázat na sebe vodu, tudíž podporuje elesticitu kůže a její proces regenerace po působení slunce.

Krém, je vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

Únava a těžký návrat do práce

Návrat do práce je stresující pro tělo i mysl. Z uvolněného režimu je těžké najet na jasně danou denní rutinu. Brzké vstávání, dojíždění do práce, plnění povinností, to vše dá organismu zabrat. Za Svatý Grál každého moderního muže označujeme  regenerační pleťový krém Cremcann Q10 Men z konopí s koenzymem Q10 (4) chránící mužskou pokožku před poškozením toxickými volnými radikály. Krém je ideální k použití ráno a večer, kdy dodává buňkám energii, rovněž i po holení pro zmírnění podráždění pokožky.

Obsah přírodních látek má regenerační a hydratační účinky, za něž bude pleť obličeje více než vděčná. 

Udržení opálení a zdravý vzhled

Pleť celého těla je třeba chránit nejen po dovolené, nýbrž po celý rok, kdy muže často trápí projevy suché kůže nebo také kožní problémy v podobě ekzémů. DEXERYL ochranný emolienční krém (5) je ideálním přípravkem pro své hydratační vlastnosti. Díky svému složení udržuje pokožku stále vlhkou a také brání přílišnému odpařování vody z pokožky. Nanesená vrstva krému funguje jako ochranná bariéra před vnějšími vlivy.

V neposlední řadě je nutné pomáhat kůži zevnitř. K snídani mrkvový fresh doplněný o olivový olej a červenou řepu pomůže udržet opálení až do zimy. B-Komplex forte Zentiva (6) je vnitřní doplněk péče o tělo fungující jako koncentrovaný zdroj důležitých vitaminů a minerálních látek.

dr-max

V jakém stavu je vaše pokožka po létě a dovolené? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.