Vyberte možnost Stránka

Výbava do přírody – Na co rozhodně nezapomenout?

Výbava do přírody – Na co rozhodně nezapomenout?
Rate this post
!AdSense – before contentJste turista, rybář nebo nadšený milovník táboření? Pak si nenechte ujít následující tipy na výbavu do přírody.

Aktuální roční období přímo láká k vydání se do přírody a nebo přenocování v ní! Aby jste si takový pobyt užili se vším všudy, je třeba mít dobré vybavení. Pokud tento fakt podceníte, vrátíte se s promočenými botami nebo v horším případě s angínou.

 

Kvalitní oblečení i obuv je základ!

Ještě před tím, než navštívíte nějaký ten army shop kvůli nákupu nože, sekyrky a dalšího nářadí, zaměřte se na oblečení a obuv. Počasí se v přírodě mění velice rychle, v jeden moment krásný slunečný den a za chvíli prší a fouká studený vítr. V případě, že nebude mít kvalitní oblečení a obuv, stane se pro vás čas strávený v ‘’divočině’’ noční můrou.

Při výběru oblečení volte především kvalitní provedení, které vás ochrání před zimou/horkem, ale také vám zaručí komfortní pocit během nošení. Všímejte si, z jakého materiálu je oblečení ušité, jaký má střih, popřípadě, k jaké pohybové aktivitě je určené. V případě kalhot nebo kraťasů také věnujte pozornost tomu, kolik kapes mají a na jaké zapínání.

U nákupu bundy nebo vesty je důležité všímat si všech vlastností, tedy hmotnosti, prodyšnosti, výhřevnosti atd.. Typy bund se liší podle toho, pro jaké podmínky jsou určené. Některé materiály zabraňují promoknutí či profouknutí, jiné zase fungují jako ochrana před zimou a mrazem. U bundy oceníte v případě deště nebo větru také kapuci.

 

Obutí musí být praktické i pohodlné!

V případě výběru obuvi se zaměřte na to, k jaké činnosti jsou boty učené. Například pro letní turistiku volte boty nižší, prodyšné a hlavně pohodlně. Vhod přijde také nepromokavý materiál, vnitřní antibakteriální úprava zabraňující množení bakterií v botě a pohlcování vlhkosti.

 

Další důležitá součást výbavy

Teprve po nákupu oblečení a obuvi se můžete zaměřit na výběr dalšího důležité vybavení. První věc, kterou by jste neměl vynechat je nůž. Ten využijete k přeříznutí všeho možného, k obranně nebo například k očištění potravin.

Nožů je v nabídkách army shopů nespočet, existují různé druhy, velikosti i provedení. Nože se také rozlišují podle účelu jejich použití. V případě, že si nejste jist, který nůž do své výbavy pořídit, poraďte se prodejcem.

Nejen nože, ale i další vybavení do přírody nejdete na stránkách internetového armyshopu Armik.cz. Právě zde si můžete vybrat kvalitní military oblečení i obuv a vše potřebné pro váš pobyt v přírodě.

 

Je vaše výbava kompletní?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.