Vyberte možnost Stránka

Nejlepší přítel muže aneb Proč si pořídit psa?

Nejlepší přítel muže aneb Proč si pořídit psa?
Rate this post
!AdSense – before contentChybí vám parťák? Nejlepší přítel muže vám zlepší život hned z několika různých aspektů. Čtěte, proč si pořídit psa!

Věděli jste, že: majitelé psů jsou více empatičtí (hodí se nejen v případě vážného vztahu), méně se stresují a dožívají se celkově vyššího věku? 

To už je hned několik zásadních důvodů, proč si psa pořídit!

Funguje jako dohazovač žen i generátor štěstí!

Je obecně rozšířený fakt, že ten, kdo má doma psa, cítí se více šťastný, než ten, který jej nemá. Někteří majitelé čtyřnohých kamarádů dokonce tvrdí, že čas strávený právě se zvířecím miláčkem snižuje hladinu jejich vnitřního stresu nahromaděného za celý den.

Cítíte se pod psa? Pes vás z deprese dostane a nejen to!

Existuje celá řada studií, které odhalily, že muži mající problémy s empatií se stali více vnímavými především v oblasti soukromých vztahů.  Díky pejskovi jim to začalo s ženami více klapat!

proc-si-podit-psa-1

Majitelé psů se tolik nestresují, a i díky tomu se dožívají vyššího věku. Foto: Pinterest

Chcete-li se seznámit, je pes tím správným prostředníkem. Jedna studie z roku 2008 dokázala, že ženy jsou ochotnější dát své číslo právě muži, jenž má na vodítku pejska. Vezměte svého psího parťáka do parku a vyzkoušejte to v praxi.

Váš mazlíček o vás hodně prozradí

Váš pes je vaším odrazem. Pokud jste nesnášenlivý, nevycházíte s ostatními a často se hádáte, pak věřte, že váš pes na tom bude podobně. Naopak ti muži, jenž nemají problémy s navazováním kontaktů a jednají pozitivně v každém ohledu mají pejsky přátelské a hodné.

proc-si-podit-psa-2

Psí mazlíček může být lepší jak pohled do zrcadla. Ne nadarmo se říká jaký pán, takový pes! Foto: Instagram

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.