Vyberte možnost Stránka

Hledáte slevu či promokód? Zkuste PromoKupón

Hledáte slevu či promokód? Zkuste PromoKupón
Rate this post
!AdSense – before contentNa spoustu internetových služeb nebo e-shopů najdete slevu. Provozovatelé je nabízí na svých webových stránkách, sociálních sítích nebo v e-mail newsletteru. Nebylo by hezké je mít všechny na jednom místě?

Na PromoKupónu je máte a často stojí za to.

Ubytování nebo taxi zdarma

PromoKupón vás snadno vyvede z omylu, že se jedná o drobné slevy, díky kterým ušetříte pár procent. Dozvíte se zde například o slevě na Liftago, která vám nabídne 300 Kč na vaši první jízdu taxíkem. Pokud chcete dát přednost sdílené ekonomice, podívejte se na 200 Kč slevu na Uber.

Promokód můžete u obou aplikací plně využít bez utracení jediné koruny, pokud částku nepřekročíte. Zatímco Uber je k dispozici pouze v Praze, Liftago je dostupné také v Brně a Ostravě.

Štědrá je také sleva na ubytování s AirBnB, kde získáte 20 dolarů na vaši první rezervaci. Za 20 dolarů najdete ubytování na jednu noc ve spoustě destinací a na našich stránkách je návod, jak tuto slevu využít.

Na PromoKupónu se však dozvíte, že podobnou slevu nabízí i méně známá aplikace Hotel Tonight, přes kterou seženete ubytování ve známých městech.

Slevy na AirBnB, Uber, Liftago a WEDOS

Nejlepší slevy na Promo kupónu.

Slevy do e-shopů a na jídlo

Když sháníte slevu do e-shopu, stačí u nás najít příslušný slevový kód nebo akci a čeká na vás vždy menší či větší úspora. Slevy poskytujeme pro Mall.cz, MyFoodMarket nebo StavbaOnline.cz.

Pokud například neradi vaříte, určitě znáte službu DámeJídlo. Věděli jste, že si můžete vylosovat až 500 kreditů denně?

Soutěžit v kreditové peci můžete každý den. Pokud nevyhrajete 500 kreditů, tak na vás čeká aspoň 10, 20, 50 nebo 150 kreditů (1 kredit = 1 Kč), za které si můžete objednat jídlo.

Dame jidlo kreditova pec

Objevte nové internetové služby

Už dávno neplatí, že s balíkem se musíte tahat na poštu. Se zásilkami vám poradí služba Zaslat.cz, která vám nyní nabízí slevu na přepravu.

Věděli jste, že na svých věcech, které nevyužíváte, můžete vydělávat? Lidé z vašeho okolí si je mohou půjčit a vy získáte peníze za pronájem. To nabízí startup Půjčím.to, na který můžete získat 300 Kč vstupní bonus.

Pokud si zakládáte internetové stránky, najdete u nás i mnoho slev na webhosting a koupit si jej za sníženou cenu. Cena slevněného webhostingu pak činí pouze jednotky korun měsíčně, podle toho, kterého poskytovatele si zvolíte.

Ať už se rozhodnete pro cokoliv, přejeme vám mnoho radosti s našimi slevami a kupóny. Šetříte s námi již od roku 2013.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.