Vyberte možnost Stránka

Jak připravit tělo na léto 2016? Tyto tipy vám zajistí parádní beach body!

Jak připravit tělo na léto 2016? Tyto tipy vám zajistí parádní beach body!
Rate this post
!AdSense – before contentCo dělat? Čeho se držet? Jaký jídelníček mít? Když je beach body vaším cílem?

Prozradíme cenné tipy, jak připravit své tělo na léto 2016.

Ještě není ani jaro a my už tady blázníme s létem? Pokud chcete letos u vody zazářit a nestydět za tu pneu na břiše, chce to začít s tréninkem už nyní.

Protože je jasné, že za pár týdnů do sebe těch několik desítek kilo čisté svalové hmoty nenarvete!

Obsah článku

Buďte realista!

Vážně si myslíte, že dokážete 1. zhubnout, 2. vyrýsovat svaly a 3. ještě nabrat svalovou hmotu? Pokud nejste genetickým mutantem nebo si nefrčíte na steroidech, pak je mizivá šance na takový úspěch.

Důležité je nastavit si dobře jídelníček a suplementy, pak se možná dostanete do fáze, kdy zhubnete a přesto si alespoň částečně udržíte svaly.

To je váš cíl a vy si před tím rozmyslete, zda budete v létě ohromovat pekáčem buchet na břiše nebo namakaným bicepsem. 

leto-telo-03

Bez kardia to nepůjde! Zařaďte k posilování břicha ještě kardio intervaly – běh, spinningové kolo apod. Foto: Isaora –  Arthur Kulkov

Bez systému beach body nebude

Je jasné, že se chcete nafouknout, co to jen půjde. V rámci této cesty je třeba nespadnout do velkého počtu opakování s příliš lehkými váhami. Základ posilování by měl být o základních cvicích a těžkých váhách s menším počtem opakování. Po tvrdém tréninku si pak naordinujte lehčí pumpovací cviky – lépe zregenerujete a růst bude o to rychlejší.

leto-telo-04

Posilování musí mít nějaký řád. Když si dáte do těla, neopomeňte regeneraci. Foto: Isaora –  Arthur Kulkov

Víc sexu = Blíž k cíli

Do cardia připočtěte i sex. Minimálně jednou do týdne byste měli živočišnému spalování kalorií dát prostor. Ideálně více a častěji. Sex vám zburcuje v těle hormony, které pomáhají při nabírání svalů i úbytku hmoty.

leto-telo-02

Jste single a sexu máte nedostatek? Sbalte tu pěknou cvičenku v posilovně. Foto: Isaora –  Arthur Kulkov

Bude to MASOO!

Nemáte chuť na nízkotučné produkty a maso na vodě? Kus masa a gril k tomu jsou vaši kámoši. Pro správnou funkci testosteronu je třeba přijímat tuky a vy už víte, že není tuk jako tuk. Ten dobrý najdete v rybách, oříšcích, olivovém oleji… Hovězí a tučné ryby by neměly na menu chybět.

leto-telo-06

Přistupujte ke všemu postupně, dejte tomu čas a hledejte tu správnou cestu, která vás bude bavit tak, abyste ji vydrželi dodržovat dlouhodobě. Foto: Isaora –  Arthur Kulkov

leto-telo-05

Intervaly a sprinty do kopce/schodů vám pomohou s vyrýsováním. Foto: Isaora –  Arthur Kulkov

Redukce váhy, při které svaly zůstávají

Přes Vánoce jste nabrali hezkých pár kilo? Nastavením redukční diety se zbavíte “vyžraného“ vzhledu, hlavně nezapomenout na svoje svaly. O ty přijít nechcete! Ládujte se BCAAčkama před tréninkem a ideálně také proteinovým práškem během posilování (bude stačit tak 30 g).

telo-12

Začali jste s přípravou těla na léto? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.