Vyberte možnost Stránka

Reklamní potisk podpoří identitu vašeho týmu

Reklamní potisk podpoří identitu vašeho týmu

Stojíte-li před rozhodnutím, čím obdarovat své zaměstnance, zákazníky či obchodní partnery, budou reklamní předměty s potiskem tou správnou volbou. Zejména trička s firemním logem jsou ideální příležitostí, jak stmelit váš tým například při sportovních událostech.

Váš tým bude nepřehlédnutelný

Vlastní potisk triček užijí hlavně sportovní týmy a organizace, neboť jím podpoří týmového ducha a zároveň se odliší od ostatních. Bavlněná trička s potiskem lze zhotovit v dámské i pánské verzi, a to na základě návrhu jak vašeho, tak můžete využít pomoci grafika. Doveďte váš sportovní outfit k dokonalosti a nechte si zhotovit též potisk na mikiny. Stanou se skvělým doplňkem k dresům od DDsport.cz.

V jednotě je síla

Reklamní potisk vám dává příležitost kreativně se projevit a zdůraznit identitu vaší organizace zábavnou formou. Potisky na trička zcela určitě přitáhnout pozornost vašich protihráčů. Pomocí sítotisku lze natisknout logo, název týmu, obrázek i číslo. V každém případě si můžete být jisti, že trička používaná k tisku jsou ze 100% bavlny s gramáží 160 g/m2 a pohodlného střihu, který zajišťuje komfortní nošení. Trička mají boční švy a lem průkrčníku z žebrového úpletu. Nechybí ani zpevňující páska od ramene k rameni. Potisk mikin je realizován na mikiny s nebo bez kapuce. Používá se metoda sublimace, sítotisku nebo flex a flock.

Jak objednat?

Nejprve si vyberete variantu trička či mikiny a její barevné provedení. Následně zvolíte dámskou či pánskou verzi a velikost. V ceně budete mít jednobarevný potisk loga týmu a čísla, nápis na zadní části oblečení. Technologie potisku se odvíjí od složitosti potisku a množství kusů. Bude vybrána cenově přijatelná varianta odpovídající velikosti objednávky. V případě, že máte vlastní představu o motivu potisku, zhotovitel připraví individuální kalkulaci.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.