Vyberte možnost Stránka

Kanclfit – Zkuste jednoduché cviky do kanceláře!

Kanclfit – Zkuste jednoduché cviky do kanceláře!
Rate this post
!AdSense – before contentI když jste nuceni převážnou část pracovní doby prosedět u počítače, není třeba být zatuhlí. Můžete cvičit!

Během práce, bez nutnosti cvičebních pomůcek a zcela nenápadně, můžete procvičit ruce, nohy i střed těla. Kanclfit je složen ze tří jednoduchých cviků, jenž zvládne skutečně každý a jejich fungování pocítíte už po prvním vyzkoušení.

Jejich výběr byl poměrně snadný. Do kancelářského prostředí je třeba takových, jenž nevyžadují žádné sportovní vybavení a nejsou na provedení náročné a nebudí tak velkou pozornost kolegů a kolegyň.

Sedíte, pracujete? Zvedněte se a zkuste to i vy!

Obsah článku

Kanclfit – sestava tří jednoduchých, ale účinných cviků

Zákop je nenápadný, snadný cvik, který protáhne a vystrečuje flexory nohou zatuhlé sezením a rovněž rozpohybuje a posílí hýždě.

Páka narovná “kancelářský“ hrb a vyrovná polohu ramen, rozpohybuje střed těla a rozhýbá hrudní páteř.

Dřep na jedné noze zpestří vaše sedání si a zvedání ze židle. Posílí svaly nohou a vystrečuje flexory.

Pouhé tři cviky vám zajistí příjemnější strávení pracovní doby.

Cvičební program

Cvičit je třeba každý den minimálně dvakrát do hodiny. Zákop držte alespoň 15 sekund na každé noze. Páku využívejte pro příjemné protažení, též na obě ruce. Dřepy provádějte při každém sedání či zvedání se z kancelářského křesla. Dřep na jedno noze můžete dělat i samotný s opakováním 3 – 5x na každé noze.

Cvičení vám zabere pár minut. Šéf si toho ani nevšimne a vám to výrazně pomůže!

Začněte cvičit ještě dnes

Průzkumy ukazují, že 80% populace trpí zkrácením předních i zadních stehenních svalů, slabostí svalů hýžďových a slabých středem těla. Což ve výsledku způsobuje zdravotní obtíže jako je bolest kloubů, zad, ramen, krční páteře, hlavy atd.

Čtěte také: 7 jídel pro tvoje svaly

Naučte se kanclfit s šéfinstruktorem školy KB5 Pavlem mackem

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.