Vyberte stránku

DDsport obléká hokejové šampiony. Může i váš tým

DDsport obléká hokejové šampiony. Může i váš tým

Jejich dresy oblékají mnohonásobní hokejoví šampioni ze Vsetína, extraligový tým volejbalistek Přerova, korfbalová reprezentace, extraligový tým hasičů Plumlov, ale také hostesky fotbalové Sigmy Olomouc. Za 25 let působení na českém i zahraničním trhu si firma DDsport získala renomé a obléknout může i váš sportovní tým. DDsport nabízí propracované střihy a materiály, které zaručí pohodlí během závodu či sportovního utkání. Disponuje pestrou škálou velikostí dresů, oblékne nejmenší sportovce i ty nejstatnější. Specializuje se především na fotbalové dresy , hokejové dresy  a hasičské dresy. Vyrábí ale i dresy na motokros či MTB, cyklistické dresy, dresy na volejbal, basketbal, házenou či atletiku. V nabídce má řadu již hotových návrhů, můžete si ovšem vymyslet i vlastní design a nechat si na dres umístit logo klubu, sponzory či jména hráčů. Pokud váš klub ještě nemá logo, DDsport vám ho pomůže navrhnout. Zajímavou službou je archivace zakázky, díky které můžete kdykoliv doobjednat třeba jen jediný dres pro nového člena vašeho fotbalového či atletického týmu.

Konzultace se sportovci zaručí kvalitu

DDsport vyrábí dresy z kvalitních a prodyšných materiálů, za konzultanty si bere přímo profesionální hráče, na základě jejichž připomínek pak vyvíjí dresy tak, aby se v nich hráč cítil pohodlně a mohl se plně soustředit na hru. Fotbalové, hokejové či hasičské dresy jsou funkční a odolné proti namáhání. Jejich výrobu firma konzultuje s předními sportovními kluby, což zaručí propracovaný střih, který nebrání pohybu sportovců, ale naopak jej podporuje. Hasičské dresy jsou vyrobeny z osvědčeného materiálu DDUNI.

Vyčerpejte dotace, kupte dresy

Blíží se konec roku a je možné, že váš sportovní klub získal dotaci či peníze od sponzora, které potřebuje rychle utratit. Pokud firmě pošlete objednávku do 20.12. 2019, DDsport vám připraví fakturu ještě pro rok 2019 a dresy vám pak vyrobí a dodá v lednu 2020.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.