Vyberte možnost Stránka

Co to je CINCINK?

Co to je CINCINK?
Rate this post

Opravdu férový realitní portál, který vám nabízí asistenci na cestě za vašem bydlením snů. Stejně tak vám to dosavadní pomůže prodat. Za nejvyšší možnou cenu a bez provize, jíž byste byli nuceni zaplatit realitní kanceláři! Zkrátka s ním můžete ušetřit! A ne zrovna málo.

Před třiceti lety jsme cinkali klíči na Václavském náměstí (a jiných náměstích v republice), abychom mohli svobodně žít. Svobodně vyjadřovat své názory, volit, cestovat, nakupovat i prodávat. I nemovitosti. Právě tímto citoslovcem se inspirovali autoři a provozovatelé ojedinělého férového realitního portálu s týmž názvem. CINCINK. Byť se zřejmě jim nešlo přímo o cinkání klíčů jako spíše o cinkání skleniček po dobře uzavřeném obchodu, ať již prodeje či koupě nemovitosti.

Realitní kancelář? Jde to i bez ní!

Ty u nás doposavad zprostředkovávali většinou realitní kanceláře, neboť pustit se do prodeje, ale i koupě bytu tzv. na vlastní pěst vždy bylo, a přiznejme si, že stále je jistým rizikem. Na místě přeci jen je jistá orientace na realitním trhu stejně jako znalost legislativy, právních a daňových pojmů. Ono jen samotné vyplnění formuláře pro zápis do katastru nemovitostí si žádá své. A k tomu tu jsou jednotliví specialisté zmíněného férového realitního portálu CINCINK, kteří vše nezbytné mohou vyřídit za vás. Za minimum provize, jíž by si z prodeje bytu strhla realitní kancelář.

K službám vám jsou ti největší specialisté napříč obory

Férový realitní portál sdružuje ty největší specialisty, jejichž služeb, jak při prodeji, tak i koupi bytu, můžete, ale nemusíte využít. Škála poskytovaných služeb je každopádně opravdu bohatá. Najdete v ní fotografy, kteří vaší prodávanou nemovostost profesionálně nafotí. Textové editory, jenž se postarají o správné znění inzerátu. Grafiky, kteří vám vyhotoví vizualizaci a 3D plánek nemovitosti. To vše vám coby prodávajícímu zvyšuje kredibilitu. A kupujícím zase dává možnost se s vámi prodávanou nemovitostí dobře seznámit.

Technický inspektor pro prodávající i kupující

Vaší pozornosti by však neměla uniknout ani služba technického inspektora, jež se zase zaručí, že nemovitost nekoupíte se skrytými vadami. Tato služba je ovšem vhodná i pro prodávající, v jejichž zájmu rozhodně je případné vady nemovitosti neskrývat. Víte třeba, že kupující má právo na jejich opravu či náhradu škody do pěti let od koupě!

K službám vám však jsou i odhadci, právníci, daňoví, finanční a hypoteční poradci. Právník vám připraví rezervační i kupní smlouvu, daňový poradce vyplní vešklerá nezbytná daňová přiznání, hypoteční poradce sežene tu nejvýhodnější hypotéku na trhu. Přes portál si však můžete i objednat stěhovací službu, změnit dodavatele energií a samozřejmě využít inzerce zdarma. Tento vůbec nejkomplexnější realitní portál tu zkrátka je pro vás. S cílem, abyste dobře prodali i nakoupili. Abyste zkrátka měli důvod k oslavě. Tak neváhejte!

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.