Vyberte možnost Stránka

Party stan vám ve firmě pomůže „upéct“ nejeden business

Party stan vám ve firmě pomůže „upéct“ nejeden business
Rate this post

Pod širákem se podnikat nedá – pod nůžkovým stanem už ano. Nůžkové stany nabízí rychlé a levné řešení pro mnoho podnikatelských aktivit. Zejména pokud jde o obchod, reklamu a marketing.

Zabodujte s chytrým řešením

Plánujete party pro obchodní klienty? A atrium u vás ve firmě nabízí úžasný prostor vhodný pro skvělou grilovačku? Dobrý nápad, který však pod širým nebem v atriu snadno zhatí špatné počasí. Není totiž zastřešeno. A klienti rozlezeni po firmě rozhodně nejsou tím pravým. Vyřeší to party stan. Bojíte se, že vás šéf zkritizuje za tuto jednorázovou investici? Obhajte si to tím, že nůžkové stany lze využívat opakovaně u mnoha dalších příležitostí.

Nůžkové stany jako reklamní stánky

Výstavy, veletrhy, ale i příležitostní prezentace – k tomu všemu se hodí dobře viditelný reklamní prostor. Ideálním je opět nůžkový stan. Třeba ten, který běžně během roku několikrát přichýlí na firemní garden party vaše obchodní klienty. Se stejným stanem se lze vydat pak prezentovat své služby či výrobky. Nůžkové stany je možné obrandovat prvky corporate identity firmy i dalším potiskem. Reklamní stánek je pak skvělý i jako mobilní reklama.

Vydělávejte pod stanem

Nůžkový stan skvěle poslouží i pro jakékoliv prodejní akce vaší firmy. Je totiž využitelný i jako prodejní stánek. Takže jste pro jeden party stan našli už třetí využití. A pak, že se jeho pořízení nevyplatí! Vždyť už se vám investice do něj několikrát vrátila.

Co se hodí vědět o nůžkových stanech?

Kvalitní nůžkové stany dodává společnost MUTTON a celou nabídku stanů najdete na webových stránkách Expodum.cz. V nabídce je šest barev nůžkových stanů. Ty lze navíc opatřit potiskem. Rozměry stanů jsou 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m. Stany lze použít v interiéru i v exteriéru – mají nepromokavou střechu. Firma ke stanům dodává příslušenství, například pro upevnění na betonový povrch či dlažbu, ale i náhradní díly. Stany se snadno montují i demontují. Nepotřebujete k tomu žádný montérský tým. Jednoduše se převáží v běžném automobilu a jsou lehké na přenos.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.