Vyberte možnost Stránka

Chcete podnikat? Ready-made společnost má své výhody!

Chcete podnikat? Ready-made společnost má své výhody!
Rate this post
!AdSense – before contentChcete začít podnikat, ale odrazuje vás práce se zakládáním společnosti? Dnes už si můžete tyto starosti ušetřit a koupit si již předpřipravenou společnost, tzv. ready-made.

Zjistěte, jaké jsou její výhody!

Začátek podnikání je vždy spojený s vytvořením nové nebo koupí již existující společnosti. Je tedy hned několik možností a jednou z nich je právě koupě již předpřipravené firmy, která se označuje pojmem “Ready-made s.r.o.

 

Co je Ready-mady společnost?

Jde o firmu, která vznikla běžným způsobem, podle zákonů České Republiky. Poté byla připravena k prodeji a následně k převedení na nového majitele. Ready-made společnost splňuje všechny zákonné požadavky, má identifikační číslo a zaplacený základní kapitál. Ready-made je označení pro firmu, s kterou nikdo žádným způsobem nenakládal (tedy nemá žádné pohledávky nebo závazky).

 

Obsah článku

Výhody ready-made společnosti

  • Možnost ihned podnikat

  • Ušetření času a administrativní činnosti

  • Není třeba vložení základního kapitálu

 

Když chcete podnikat ihned

Za velkou výhodu lze označit možnost rychlého zahájení podnikatelské činnosti. Jednání pod jménem firmy lze prakticky ihned po koupi a jmenování statutárního orgánu. Převod vlastnictví je učiněn při podepsání smlouvy o převodu obchodního podílu, to znamená, že není nutné čekat na přepsání údajů v obchodním rejstříku. Společnost je v obchodním rejstříku je, má své IČ, vyřízená je i registrace daně z příjmů právnických osob.

 

Kvalitní prodejce ready-made společnosti umožní svému klientovi zahájení podnikání skutečně rychle, někdy to může být otázka jen několika hodin.

 

Ready made společnost – úspora časů i nervů

Další významné plus je úspora času a vyřizování ‘’papírování’’. Podle studie Doing Business trvá založení nové firmy v České republice necelý měsíc, přesně 20 dní. Ready-made společnost toto čekání odstraňuje, podnikat lze téměř ihned!

 

Podnikat bez nutnosti vložení kapitálu

Nesporná výhoda ready-made firem je také to, že zde není nutnost vložení základního kapitálu. Zákonem určený základní kapitál složí totiž prodejce ready-made společností. Prodejce si poté kapitál účetně vybere ‘’do pokladny’’ a následně vybere mimo společnost. Konečný majitel potvrdí převzetí pokladny, ale fyzicky v pokladně žádné peníze nejsou.

 

SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ s.r.o.

Prodej firem ready-made nabízí v České republice hned několik desítek firem, mezi ně patří například SPRÁVA SPOLEČNOSTÍ s.r.o., která svým klientům nabízí:

  • zastoupení ve věcech obchodního rejstříku advokátem, za které neplatíte nic navíc. Pro každý jednotlivý případ (včetně zakládání i prodeje společností na klíč) pojištění advokáta na částku 50.000.000,-Kč
  • v případě zájmu můžete využít komplexnost služeb advokátní kanceláře se slevou 10% oproti advokátnímu tarifu, resp. oproti standardním hodinovým sazbám
  • možnost odkoupení společnosti na dálku
  • celostátní působnost
  • desítky firem ihned k prodeji

Potřebujete právní pomoc? Obraťte se na advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS, více informací na Fabianpartners.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.