Vyberte možnost Stránka

Máte dluhy a nemáte na splácení? Poradíme vám, jak pomocí oddlužení začít znova!

Máte dluhy a nemáte na splácení? Poradíme vám, jak pomocí oddlužení začít znova!
Rate this post
!AdSense – before contentTrápí vás dluhy a stále narůstající úroky a sankce? Nemáte dostatek peněz na splácení? I z takto bezvýchodné situace se můžete dostat! Zjistěte, co je třeba udělat!

V dnešní době je půjčování si velice oblíbené, i když ne ve všech případech si lidé půjčují na skutečně potřebné věci. Nerozvážnost při půjčení si může dopadnou dluhovým kolotočem, ze kterého, jak se zdá, už není úniku. Pokud jste se i vy dostali do dluhové pasti, nezoufejte, stále máte možnost využít oddlužení fyzické osoby! O co se jedná?

 

Obsah článku

Pryč z tíživé životní situace – Oddlužení je ta správná cesta!

Zajímá vás, co to oddlužení je? Jedná se o osobní bankrot, po jehož vyhlášení vám soud odpustí 70% celkové dlužné částky a vy tak budete moci začít žít nový a spokojenější život!

Osobní úpadek se stává stále oblíbenější cestou z dluhové pasti. ne všichni dlužníci ovšem mohou být oddlužení. Existují podmínky, které musíte splnit!

 

Podmínky osobního bankrotu

Chcete být konečně bez dluhů? o tom, zda vám bude odpuštěno 70% z celkové dlužné částky rozhoduje insolvenční soud! Zjistěte, zda splňujete zákonem dané podmínky!

Splněním těchto náležitostí můžete požádat o oddlužení:

1. Nutnost dluhů od více věřitelů

2. Čistý trestní rejstřík

3. Stálý měsíční příjem

4. Schopnost splatit zbývajících 30% z celkové dlužné částky

5. Prokázání o neúmyslném zadlužení

 

Další podmínky najdete na stránkách poradny Oddlužení.cz, kde vám kromě jiného poskytnou také bezplatnou konzultaci vašeho problému.

 

Váháte?

Osobní bankrot je možná drastickou cestou, ale v mnoha případech jde o jediné řešení bezvýchodné situace!

Co získáte oddlužením fyzické osoby?

  • 70% odpuštění celkové dlužné částky
  • Garanci životního minima
  • Ochranu před obávanými exekutory
  • Stopnutí úročení dluhů
  • Šanci na nový začátek!

 

Kontaktujte finanční poradce webu Oddlužení.cz a žijte zase bez starostí!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.