Vyberte možnost Stránka

Jste IT specialista? Toto je 5 nejhledanějších pozic

Jste IT specialista? Toto je 5 nejhledanějších pozic
Rate this post
!AdSense – before contentInformační technologie jsou oborem, kde je trvale nedostatek IT specialistů. Dle odhadů jde o téměř 20 000 odborníků. Zjistěte, zda jste “ajťák“, který ve firmách chybí vůbec nejvíce!

Najít práci jako IT specialista zřejmě není vůbec těžké, odborníků v tomto oboru je nedostatek. Čapněte svou příležitost a najděte konečně zaměstnání dle vašich představ.

Na tyto pozice se stále hledají noví specialisté: programátor, network inženýr, aplikační specialista, vývojář

Platové ohodnocení těchto pracovních pozic se různí v závislosti na daném regionu, v Praze však dostanete o 150% více, než kdekoliv jinde v ČR.

Obsah článku

Možnost vybrat si nemá každý, využijte toho!

Pro obor informačních technologií je charakteristické, že si zájemci mohou vybírat mezi několika nabídkami práce. V praxi to znamená, že kandidát nebudete soupeřit o danou pracovní pozici, nýbrž pracovní pozice bude “soupeřit“ o vás. V průměru připadá na jednoho IT specialistu čtyři velmi dobře placené nabídky.

Top 5 nejhledanějších IT specialistů

Věděli jste, že: Počet IT specialistů hledajících práci stále klesá? Firmy tak musejí hledat nové kandidáty mezi těmi, kteří práci mají a aktivně ji nehledají. Samozřejmě, že z toho důvodu musejí nabídnout i mnohem výhodnější podmínky. 

it-specialista-2

JAVA vývojář/programátor s pětiletou praxí – zkušený

Náplň práce: zodpovědnost za vývoj v jazyce JAVA, programování aplikací na stále vyšší úrovni, často také mentor nováčků, koordinace projektů týkajících se vývoje

Průměrné ohodnocení: V Praze až 100 tisíc, v ostatních regionech plat klesá až na nejnižších 40 tisíc korun.

NET/C# vývojář/programátor s pětiletou praxí – pokročilý

Náplň práce: Vývoj v jazyce C#, programování aplikací a informačních systémů, koordinování aktivit ve vývojářském oddělení

Platové ohodnocení: V Praze až 100 tisíc, v ostatních regionech plat klesá až na nejnižších 40 tisíc korun.

C/C++ vývojář/programátor s pětiletou praxí – zkušený

Náplň práce: Vývoj aplikace v jazyce C/C++, spolupráce s architekty nových návrhů a zaučování nováčků

Platové ohodnocení: V Praze až 80 tisíc, v ostatních regionech plat klesá až na nejnižších 35 tisíc korun.

Network inženýr

Platové ohodnocení:

Náplň práce: Zajištění návrhů, budování, provoz a údržba počítačové sítě v organizaci – do sítě patří vnitřní propojení (intranet) i vnější propojení (internet).

Platové ohodnocení: V Praze až 80 tisíc, v ostatních regionech plat klesá až na nejnižších 40 tisíc korun.

Aplikační specialista

Platové ohodnocení: V Praze až 65 tisíc, v ostatních regionech plat klesá až na nejnižších 25 tisíc korun.

Náplň práce: Zajištění chodu a provozu aplikací, jejich údržba a navrhování zlepšení

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.