Vyberte možnost Stránka

Podejte daňové přiznání pro rok 2013 po internetu

Rate this post
!AdSense – before contentObecně: Daň z příjmů fyzických osob je 15 % ze základu daně.

Osoby samostatně výdělečně činné (podnikatelé) si její výši vypočtou na základě daňového přiznání, které se vyplní pouze pokud jejich roční výdělek přesáhl 15 000 Kč nebo jsou ve ztrátě.

Zaměstnanci toto řešit nemusí – vše za ně odvede jejich zaměstnavatel. Pokud ale měli loni jiný příjem (mimo zaměstnání), který přesáhl šest tisíc korun, musí rovněž vyplnit daňové přiznání a daň z příjmů zaplatit.

Mezní datum, do kdy se musí daňové přiznání za rok 2013 podat je tento rok 2. duben 2013, což vychází na středu.

Nebojte se využít možností podat daňové přiznání po internetu

K podání daňového přiznání elektronickou cestou nepotřebujete datovou schránku ani elektronický podpis, což je velká výhoda. Čeká Vás však potom povinnost do 5 pěti dnů doručit potvrzení o podání na finanční úřad. Potvrzení si můžete snadno vytisknout a podepsat, popř. odeslat pomocí pošty. Podat jej můžete přes on-line aplikaci portálu EPO, který provozuje ministerstvo financí ČR.

Adresa pro podání je zde. 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.