Vyberte možnost Stránka

Probuďte v sobě dětskou duši prostřednictvím teambuildingu

Rate this post

V každém se skrývá aspoň kousek dítěte, které touží dovádět, a v mužích obzvlášť. Co kdybyste tohle vzali v úvahu při plánování firemního teambuildingu?

V Brně totiž existuje jedno zajímavé místo, kde teambuildingy pořádají a umožňují návštěvníkům vyřádit se na hodně netradičních atrakcích.

Nebudeme vás dlouho napínat, oním kouzelným místem je zábavní park BRuNO. Na 40 atrakcích se tu často rozzáří očička nejen dětem, ale právě i dospělým. Ostatně spousta atrakcí je opatřená specifikací 8-99 roků, takže se vůbec neubudete mít za co stydět.

Teambuilding není jen o nezřízeném dovádění

Napadá vás, jak by se asi mohly vylepšit a posílit vztahy v kolektivu, když budete společně blbnout na atrakcích? Jen o tom to samozřejmě není. Tým zábavního parku má přichystaný skvělý program pro teambuilding v Brně. Stanete se detektivy, budete řešit Brunův život nebo se v týmech utkáte v Bruno Challenge. Samozřejmě je možné domluvit se na nějakém úplně jiném individuálním programu. Co byste řekli třeba nočnímu teambuildingu? Když děti odejdou spát, můžete si atrakce do sytosti užít vy!

Díky tomu všemu se kolektiv stmelí, navážou se lepší neformální vztahy a odblokuje se problematická komunikace. Navíc si odpočinete od běžných pracovních povinností a vrátíte se do dětských let.

Co by to bylo za akci bez dobrého jídla

Ke každé dobré akci patří také jídlo a pití. Vsaďte se, že vám po dovádění pěkně vyhládne, takže je vhodné si domluvit catering v místní restauraci Brno. Čekají na vás české i zahraniční speciality, i když po výkonu možná přijde vhod spíš něco lehčího jako pizza či zdravý salát.

Jestli toužíte po netradičním teambuildingu, na nějž tým jen tak nezapomene, určitě návštěvu zábavního parku BRuNO zvažte. Areál je skutečně obrovský, takže pojme až 150 lidí. Na velikosti vašeho týmu tedy nezáleží. Důležitá je chuť vyzkoušet něco nového.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.