Vyberte možnost Stránka

Práce na stavbě: Jaké pracovní oděvy a ochranné pomůcky volit?

Práce na stavbě: Jaké pracovní oděvy a ochranné pomůcky volit?

 

Vlastníte stavební firmu, případně sami vykonáváte práci v blízkosti silnice nebo nějakého dopravního uzlu? Pak byste rozhodně měli myslet na kvalitní venkovní oblečení, které ochrání jak vás, tak i vaše zaměstnance. Pracovní oděvy je možné koupit v mnoha různých variacích. Vybírat lze jak přímo oblečení, tak i ochranné pomůcky. My se na ty nejznámější podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

 

Dostatek reflexních prvků jako základ

 

V první řadě se zaměřte na přítomnost reflexních prvků. Ty by se měly stát jakousi samozřejmostí. Nejčastěji je najdeme přímo integrované v různých bundách a kalhotách. Na první pohled nejsou nijak výrazně patrné, nicméně za horšího počasí, případně tmy či šera rozhodně pomohou upozornit na přítomnost konkrétního člověka na komunikaci. Jinak je možné volit také nejrůznější nášivky, reflexní pásky a jiné věci, jež v tomto ohledu dokážou pomoct.

 

Kvalitní ochrana za jakéhokoli počasí

 

Důležité je také vybírat pracovní oděvy, které ochrání před zimou, případně jinými rozmary počasí. Dbát se vyplatí hlavně na nepromokavost oblečení. Stejně tak by oděvy měly odolat větru. Jen tak bude ochrana člověka venku dokonalá. Vybírat by se mělo pracovní oblečení i podle momentálních teplot, jež venku panují. K dispozici jsou pracovní trička, mikiny, bundy, kalhoty, kraťasy a mnohé jiné oděvy.

 

Nezapomínejte na ochranné pomůcky

 

Velmi důležitou roli hrají bezesporu i ochranné pracovní pomůcky. Při stavebních pracích se určitě neobejdeme bez kvalitní přilby, brýlí nebo pevných a odolných bot. Právě pracovní pomůcky přinášejí dokonalý komfort a maximální ochranu. Zapomenout nelze ani na pomůcky, které nás chrání před nejrůznějšími prachovými částicemi a viry. Na mysli máme respirátory a roušky či jiné ochranné pomůcky. Vybrat si je stejně jako pracovní oděvy můžete na Safework.cz.

 

Zdroj obrázku:

industryviews / Shutterstock.com

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.