Vyberte možnost Stránka

Pracovní stůl máte plný věcí? Pomůže dílenský vozík

Pracovní stůl máte plný věcí? Pomůže dílenský vozík
Rate this post
!AdSense – before contentTaké se každý den těšíte na to, až svléknete svůj dokonale padnoucí oblek, odhodíte byznys face a v pracovním triku si půjdete něco kutit do své dílny?

Aby se oblíbený koníček nestal pouhým přendaváním a hledáním potřebného nářadí, pořiďte si praktický dílenský vozík.

To, že jste moderní muž, neznamená, že to neumíte s kladivem. Máte svou dílnu vybavenou tím správným nábytkem? 

Dnes vám poradíme, jak si udržet stejně přehledný pořádek v dílně, jako ten, který panuje u vás v šatníku a botníku.

Každý šroubek na svém místě!

Ani ten sebevětší pracovní stůl není zárukou volného místa. Každý stůl se časem zaplní a najednou na pohodlnou práci zbývá pár ubohých centimetrů, které už mají také namále. Pokud jste ten typ domácího kutila, který výbavu svého nářadí pravidelně rozšiřuje a obměňuje, bez úložného prostoru se neobejdete. To je fakt, který budete muset přijmout.

Vozík do dílny není zbytečnost, naopak v něm najdete užitečného pomocníka.

Šroubovák, vrtačka, nůž i kladivo – vše by mělo mít své místo! Pokud nebudete mít o svém nářadí dokonalý přehled, vaše manželka se opravené poličky do kuchyně nikdy nedočká. Všechen čas totiž strávíte hledáním toho správného pracovního náčiní. Co z toho vyplývá? Že byste neměl nákup dílenského vozíku odkládat.

Získáte úložný prostor přesně podle svých představ a potřeb

Vozíky do dílny jsou dostupné v různých velikostech, se zásuvkami nebo v otevřené verzi odkládacích poliček. V případě zásuvek oceníte pojistku proti samovolnému otevření. Kolečka vozíku spolu s madly nabízejí snadné přesunutí z místa na místo. Kolečka jsou vybavené otočnou brzdou – když budete chtít, vozík se nepohne ani o kousek.

Chcete zrychlit svou práci? Ohromovat rodinu novými vychytávkami v co nejkratším čase? Dílenský vozík udělá z vaší dílny kutilský ráj. 

dilenske-voziky-01

Širokou škálu dílenského nábytku v různých rozměrech, s vysokou odolností i životností najdete na www.nabytek-polak.cz.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.