Vyberte stránku

Pomoc, která vás nepřijde na jedinou korunu

Pomoc, která vás nepřijde na jedinou korunu
Hodnocení

Češi obecně rádi pomáhají. Pokud jde o dobrou věc, hodně z nás je ochotno přispět nemalou částkou. Důkazem jsou různé benefiční akce, které za relativně krátkou dobu vydělají nemalý peníz. Co byste ale řekli pomoci, která vás nebude stát ani jednu korunu?

Dovolte abychom vám představili portál podporit.cz, jehož prostřednictvím máte jedinečnou šanci přispět na dobrou věc. Tento portál je postaven na filosofii klasických cashbackových portálů, které po nákupu přímo na zákazníkův účet vracejí část zaplacené částky v řádech i několika desítek procent.

Když nakupováním přispějete na dobrou věc

Nákupem přes tento portál však toto procento nepřijde vám, ale přímo na konto konkrétního projektu, který ve výsledku může změnit život mnoha lidem v nouzi. Částkou tedy nepřispíváte vy coby zákazník, ale obchodník, který od vás obdrží platbu.

Ideální forma charity

Ten přitom zdaleka nepřijde zkrátka. Zmíněný cashback portál mu totiž zvyšuje reklamu, za kterou by musel zaplatit jinde. Ve své podstatě se jedná o naprosto ideální formu charity, která vás jako zákazníka a uživatele nic nestojí, ale i přesto na ni přispějete.

Nakupujte a pomáhejte

Seznam obchodů, na kterých můžete nakupovat a zároveň pomáhat, najdete v záložce obchody na hlavní stránce podporit.cz. Jak vidíte, do projektu je zapojena řada renomovaných e-shopů, jako jsou Aliexpress, Datart, BonPrix, Profimed, Kasa a spousta dalších.

Vykonejte dobrý skutek

K vykonání dobrého skutku bude stačit, když na některém z těchto e-shopů právě přes cashback portál podporit.cz nakoupíte a za dané zboží zaplatíte. O nic víc se nemusíte starat. Určité procento z nákupu automaticky poputuje na konto určitého projektu – o jaký se momentálně jedná, se dozvíte buď přímo ze stránek portálu nebo z následujícího VIDEA. Jak vidíte, ve hře je život Aničky s mozkovou obrnou. Tak jí pomozte.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!