Vyberte možnost Stránka

Celý měsíc pracovali nazí a stal se z nich lepší tým!

Celý měsíc pracovali nazí a stal se z nich lepší tým!
Rate this post
!AdSense – before contentV práci vás to nebaví? Před kolegy se přetvařujete? Pracovní výkony celého týmu jsou mizivé? Řešení je v odhození svršků.

Tým z The Bold Italic vyzkoušel pracovat celý měsíc (březen) bez oblečení a nyní je z nich lepší skupina, v níž si všichni důvěřují a rádi spolu pracují. 

Dalo by se říct, že za všechno může open-office, což je kancelář bez stěn, tedy všichni si vidí na monitor a pozorují, zda ten druhý pracuje, jak má. Původně šlo o horkou novinku, později se ukázalo, že open-office snižuje kreativitu a ničí soukromí.

Není divu, že si lidé pracující v otevřené kanceláři raději nechávají svou práci na doma. Nikomu není příjemné, když jim přes rameno kouká šéf nebo zvědavá kolegyně. V The Bold Italic se rozhodli nehledat na tomto systému nevýhody a naopak zjistit, zda pohodu v kanceláři nekazí něco jiného než chybějící stěny. Začali tedy pracovat nazí.

Zpočátku nesouhlas

Bylo pochopitelné, že zaměstnanci zprvu nesouhlasili. Důvodem byl vzhled, nedostatečná kondice atd. Ovšem nakonec se 2. března sešli všichni nazí. První momenty byly dle jejich slov nepříjemné, nepřirozené, ovšem po hodině trapných pocitů se všichni uvolnili a změna k lepšímu byla stále viditelnější.

Za nakolik dní byla nahota zcela přirozená a normální, bariéry mizely a výhody otevřené kanceláře se začali projevovat.

nazi-2 nazi-3

Atmosféra byla uvolněná, vztahy se utužovaly. Lidé trávili čas v práci rádi, vše je mnohem více bavilo a kreativita i výkon stouply.

nazi-5 nazi-6
nazi-7 nazi-8 nazi-10

Dnes už celý pracovní tým The Bold Italic doporučuje nahotu v kanceláři každé firmě a společnosti. 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.