Vyberte možnost Stránka

Luxusní příloha ke kuřecímu – Zkuste pečený fenykl!

Luxusní příloha ke kuřecímu – Zkuste pečený fenykl!
Rate this post
!AdSense – before contentRádi si dopřáváte kuřecí maso, ale už nevíte s čím ho servírovat? Běžné přílohy lehce nahradí pečený fenykl! Dejte šanci novému receptu, jenž vás bude stát pár korun, chvilku času a minimum práce!

Na pultech se zeleninou často vidíte fenykl, ale od jeho koupě vás odrazuje bezradnost nad jeho úpravou? V takovém případě doporučujeme vyzkoušet fenykl koupit a připravit si ho jako luxusní přílohu ideálně ke kuřecímu masu.

Pečený fenykl vás zaujme skvělou chutí, lehkostí i variantami úprav.

Pečený fenykl s medem a koprem

Budete potřebovat: 3 fenykly, 1 lžíci olivového oleje, 5 lžic citronové šťávy, 1 lžíci medu, 2 lžíce opékaných piniových oříšků, čerstvý kopr, mořskou sůl, pepř

Příprava je snadná i rychlá

1. Předehřejte troubu na 200 ° C.

2. odstraňte stonky fenyklů a rozdělte je čtvrtky. Ty promíchejte s olivovým olejem, solí a pepřem. Poté fenykly rozložte na plech s pečícím papírem a pečte cca 15 minut.

3. V misce rozmíchejte šťávu z citrónu s medem, dokud se nepropojí. připravenou směsí polijte pečené fenykly a opět vraťte na zhruba 15 minut do trouby. Po upečení by měly fenykly být nazlátlé a šťáva zredukovaná.

4. Na suché pánvi opražte piniové oříšky (3-5 minut) a posypte jimi fenykly. Na závěr posypte nasekaným koprem.

Podávejte teplé ke kuřecímu masu.

Znáte jiný recept s fenyklem? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.