Vyberte možnost Stránka

Stačí tři ingredience a lehký salát je hotový – Začněte si užívat jednoduchá a zdravá jídla

Stačí tři ingredience a lehký salát je hotový – Začněte si užívat jednoduchá a zdravá jídla
Rate this post
!AdSense – before contentMáte rádi lehké jídlo, které chutná a zároveň prospěje vašemu tělu? Pak jsou saláty tím pravým, co by ve vašem jídelníčku nemělo chybět.

Salát se stal pro mnohé muže nenáviděnou součástí jídla, přitom to “cosi“ zelené na kraji talíře v sobě má vysoké množství vitamínů a cenných látek. Ve správné kombinaci může jít navíc i o skutečnou pochoutku.

Připravte si salát, který bude chutnat i vám!

Lehký salát k masu nebo jako předkrm

Vše, co potřebujete jsou tyto ingredience: oblíbený druh salátu, který pečlivě omyjte (může to být ledový, polníček, rukola, římský nebo třeba little gem – salátová srdíčka), několik omytých ředkviček bez listů i stonků, kvalitní olivový olej (doporučujeme značku EVOO Terra creta ve spreji, která se vyznačuje lahodnou chutí i snadným a ekonomickým použitím)

Příprava je snadná a rychlá, výsledek perfektní

1. Salát natrhejte nebo jednotlivé listy rozložte na hlubší talíř.

2. Ředkvičky nakrájejte na tenké plátky a salát jimi posypte. Můžete spolu promíchat.

3. Zakápněte nebo postříkejte olivovým olejem a podávejte.

Doporučujeme jako přílohu ke grilovanému masu či sýru, nebo s pečivem jako předkrm.

 

Jak na to, aby vám salát skutečně chutnal?

Nejste salátový nadšenec? Možná vám tento pokrm znechutili v restauraci zvadlou napodobeninou salátu nebo jste ještě nejedl salát s olivovým olejem Terra Creta. Pořiďte si tento kvalitní olej a uvidíte, jak vám “zelené“ pokrmy zachutnají!

To, co dělá olivový olej Terra creta se salátem nebo jakýmkoliv jiným jídlem, je zvýraznění a doplnění jinak nudné či příliš fádní chuti.

EVOO Terra Creta SPRAY 250ml  EVOO Terra Creta SPRAY 100ml

Tento olej je lisovaný za studena a má tak ty nejlepší vlastnosti, co se chuti i trvanlivosti týká. Je vhodný k přípravě studené kuchyně i tepelně upravovaných jídel. Výhodou je láhev se sprejem, jenž usnadňuje použití a zajišťuje to správné množství na každou porci. Díky spreji olej déle vydrží.

Nahraďte řepkový nebo slunečnicový olej tím olivovým. Uvidíte, že po krátké době bez olivového oleje nepřipravíte žádné oblíbené jídlo.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.