Vyberte možnost Stránka

Zabezpečení domu či bytu – Koho oslovit? Poradíme

Zabezpečení domu či bytu – Koho oslovit? Poradíme
Rate this post
!AdSense – before contentO krádežích a loupežích v rodinných domech nebo bytech slýcháme poměrně často. Chcete-li předejít tomu, že jednoho dne přijdete domů a zjistíte, že všechna elektronika, úspory či drahé šperky vaší partnerky jsou pryč, pak začněte řešit zabezpečení svého domu či bytu.

Elektronické alarmy jsou dnes již na vysoké úrovni. 

Po instalaci elektronického zabezpečení se vám bude na dovolenou odjíždět s klidným vědomím. Profesionální firma Elektronis vám nabídne zabezpečení vhodné pro váš dům nebo byt, odpovídající vašich potřebám a požadavkům.

Objekty střežené viditelným kamerovým systémem nebo alarmem představují pro zloděje komplikace, raději se tedy takovým domům vyhýbají. 

Obsah článku

Které alarmy fungují?

Na trhu jsou dostupné různé technologie, z nichž ne všechny jsou kvalitní, příkladem jsou “výhodné“ komplety ze supermarketu, jenž díky nekvalitním detektorům způsobují falešné poplachy. Chcete-li se na své zabezpečení spolehnout, pak doporučujeme tyto alarmy:

PARADOX

Domovní alarmy kanadského výrobce PARADOX Security systems umějí případné zloděje detekovat a vás o jejich přítomnosti rychle upozornit. Toto zabezpečení je vhodné pro byty, rodinné domy, venkovní prostory a další objekty.

JABLOTRON

Vybrat můžete drátovou i bezdrátovou variantu od české firmy JABLOTRON. Alarmy jsou uživatelsky jednoduché, je na ně spolehnutí a navíc vás jejich pořízení nezruinuje. Tento typ je vhodný do bytů a menších domků. Umožňuje připojení na PCO nebo mobilní telefon některého člena rodiny.

Sintony 60 SIEMENS je kvalitním systémem zabezpečení bytu i domu s důrazem především na bezpečnost.

SIEMENS

Jde o jednoho z největších výrobců elektroniky, jenž se rovněž zabývá zabezpečovacími systémy. Systém Sintony 60 patří mezi špičku ve své třídě. Mezi největší výhody patří elegantní design, bezproblémový chod, možnost připojení na PCO, jednoduchost instalování a řada funkcí v nabídce.

Alarmy za dostupné ceny

Chcete účinně chránit svůj domov nebo firemní objekt? Nespoléhejte se na štěstí, připravte se na případné nevítané návštěvníky správným zabezpečením. S vhodným výběrem i instalací vám pomůže specializovaná firma Elektronis. V nabídce najdete alarmy od kvalitních výrobců za dostupné ceny.

Více informací najdete na stránce elektronis.cz

Chraňte svůj domov a svou rodinu!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.