Vyberte možnost Stránka

Pravidla, jak vytvořit ideální obývák pro veget i zábavu

Pravidla, jak vytvořit ideální obývák pro veget i zábavu
Rate this post
!AdSense – before contentMá být váš obývák na první pohled pohodou, odpočinkem a zábavou? Dodejte mu klíčové vybavení!

Co dělá obývací pokoj parádním obývákem? No, pro mě je to televize. Vychází to z mé denní rutiny přijít domů z práce, sednout si na gauč a s ovladačem v ruce hledat ten správný kanál.

Možná mě odsoudíte, možná budete lhát, že vy se na TV nedíváte. Pokud si přiznáte, že několik hodin denně u telky strávíte, pak byste měli znát tyhle pravidla.

Kam s televizí, a kam s divákem?

Vy nemáte televizi? A kam máte směrovaný gauč?“ tahle věta zazněla v mém oblíbeném sitcomu.

Za nejhorší rozmístění nábytku se dá označit rovná pohovka se třemi místy vedle sebe a naproti televize. Naopak ideální je vytvoření alespoň dvou až tří míst k sezení (mezi nimi 90 stupňový úhel), získáte tím tak skvělý přehled a správnou energii pro rozhovor i společný relax s přítelkyní.

Televize by měla být dostatečně daleko od pohovky, a to kvůli elektromagnetickému smogu, který z ní jde. Nejvhodnější je její umístění do moderní stěny do obývacího pokoje.

Tak bude v bezpečné dálce i součástí stylového obýváku.

Klíčová záležitost

Televize a gauč, to je dvojka, bez které to v obýváku nejde. Pohovka je pak tím důležitějším elementem – dá se na ní sednout, lehnout, dá se na ní jíst i pít, dá se na ní spát, relaxovat i bavit se.

Její výběr by měl být promyšlenou volbou, která vychází z vašich potřeb, vašich zvyků, počtu členů a chodu domácnosti. Jako mládenec oceníte styl luxusní kožené sedací soupravy, jako partner sedačku do ‘’L’’, aby si ona měla kam sednou, a jako rodič budete děkovat bohu za to, že dal vzniknout takové vychytávce, jakou je omývací sedačka.

Další výhody jako je úložný prostor navíc, možnost rozložení nebo příslušenství v podobě taburetů a sedátek snad ani nemusíme rozvádět.

Budiž ve vašem obýváku světlo

Posadit se na kvalitní moderní sedací soupravy je fajn, ale abyste si mohli užít její pohodlí naplno, chce to taky světlo. Protože k většině gaučového užívání je třeba zrak. Světlo směrované ke stropu navodí odpočinkovou atmosféru, silné stropní osvětlení je také zapotřebí, ale už tak příjemné není.

Co se žárovek týče, úsporky jsou ekonomickou variantou, klasické žárovky zalijí místnost příjemným žlutým světlem.

Tak co, je ve vašem obýváku pohoda, zábava a relax?

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.